Sasha & John Digweed


Progressive. House
Walia | Wielka Brytania

Wielki debiut na naszym festiwalu! Do lineup’u Sunrise Festival 2021 dołącza legendarny duet Sasha & John Digweed. Ten pierwszy to niekwestionowany guru progressive house, który na każdym koncercie wręcz hipnotyzuje publiczność! Jako jeden z niewielu artystów potrafi wczuć się w ludzkie emocje i zabrać fanów w niezwykłą muzyczną podróż.
Sasha znany  jest z wyjątkowych umiejętności DJ’skich, znakomitych produkcji i kompilacji oraz wyjątkowego doboru repertuaru. Któź nie znam jego kultowego nagrania „Xpander
O jego zdolnościach świadczy nominacja do prestiżowej nagrody Grammy.

John Digweed to żywa ikona brytyjskiej sceny i legenda muzyki house! Anglik z pewnością Was oczaruje. DJ Magazine ogłosił go światowym numerem jeden w 2001 roku!
Koncertował pod niemal każdą szerokością geograficzną zawsze gromadząc tłumy fanów. Dał się poznać jako niezwykle zdolny producent, dla którego muzyka to po prostu życie.

Współautor kultowego „Heaven Scent”, które od ponad dwóch dekad jest wzorem dla innych artystów! Kto z Was nie zna tego przeboju?
Sasha & John Digweed zachwycą Was w piątek – 23 lipca! Artyści wystąpią na scenie „Carl Cox Invites” i udowodnią, że ich miejsce w światowej czołówce nie jest przypadkowe.
Nie możecie tego przegapić.