24 lutego 2020 / NEWS


UJAWNIAMY CENY I FORMUŁĘ SPRZEDAŻY BILETÓW!

Do Sunrise Festival pozostało coraz mniej czasu! Osiemnasta edycja naszego wydarzenia odbędzie się w dniach 24-26 lipca na terenie byłego lotniska w Podczelu. Już wiadomo, że w tym roku będziecie bawić się aż na 6 scenach: Black, Blue, Red, Silver, Sun i White, na których zagrają przedstawiciele niemal każdego gatunku muzyki elektronicznej. Oczywiście nie zabraknie największych gwiazd, spektakularnej scenografii, oszałamiającej pirotechniki i oprawy wizualnej. Pierwszych artystów, którzy oczarują Was na Sunrise Festival 2020 poznacie jeszcze w tym tygodniu!


Dziś czas ujawnić szczegóły dotyczące sprzedaży biletów. Wejściówki będziecie mogli kupić tylko na naszej stronie https://sunrisefestival.pl/. Bileteria Sunrise Festival zostanie otwarta 1 marca 2020 roku o godzinie 12:00. By dokonać zakupu biletów konieczne będzie zalogowanie się do systemu. Jeżeli posiadacie już konto z ubiegłego roku to nie musicie tworzyć nowego. Jeżeli nie, to musicie je założyć. Pamiętajcie o poprawnym wypełnieniu danych, bo od tego zależy gdzie i komu wyślemy przesyłkę z bileterii. Rejestracja nowych kont, będzie możliwa od godziny 12:00 1 marca.

Jak co roku do wyboru będą bilety na pojedyncze dni, trzydniowe karnety oraz wejściówki VIP. Każdy z uczestników otrzyma bilet w formie zegarka z chipem RFID, dzięki któremu będzie można płacić za zakupy w czasie festiwalu i wejść na teren imprezy. Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie 10 wejściówek dla siebie lub swoich znajomych. Przy zakupie co najmniej 8 biletów VIP otrzymacie możliwość wstępnej rezerwacji loży w cenie 3000 złotych lub 5000 złotych w zależności od miejsca. Większość pieniędzy będziecie mogli wykorzystać „na barze”.

W tym roku powracamy do systemu sprzedaży znanego z poprzednich edycji. Bilety będą dostępne w czterech pulach. Wejściówki w pierwszej puli będą dostępne w specjalnej cenie promocyjnej. Liczba biletów w każdej puli jest ograniczona. Każda kolejna pula będzie droższa o kilkadziesiąt złotych. Szczegółowe ceny biletów prezentujemy poniżej.

Ceny biletów w pierwszej puli

Wysyłka biletów rozpocznie się 15 maja 2020 roku. Na terenie Polski paczki będą dostarczane kurierem DPD – który jest partnerem festiwalu – natomiast zamówienia zagraniczne obsłuży Poczta Polska. Jedyną formą płatności w naszej bileterii jest system PayU, w którym znajdziecie możliwość płatności kartą lub przelewem bankowym. Spersonalizowany link do płatności znajdziecie w mailu po dokonaniu zamówienia lub w panelu zamówień po zalogowaniu się do bileterii.

Pamiętajcie, że każdą wejściówkę trzeba spersonalizować, czyli podpisać danymi osoby, która będzie z niej korzystała. Ostateczny termin na personalizację znajdziecie w regulaminie sprzedaży biletów lub w liście powitalnym, który otrzymacie razem z zamówieniem. Brak personalizacji w wyznaczonym terminie oznacza, że wejściówka przepada i nie przysługuje za nią zwrot pieniędzy.

Mamy nadzieję, że spotkamy się razem na naszych osiemnastych urodzinach!
Szykujemy dla Was niespotykane show, które na długo zostanie Wam w pamięci.

Do zobaczenia już za kilka miesięcy!

24 lutego 2020