18 czerwca 2018 / NEWS


10 powodów, dla których warto pojechać na Sunrise Festival 2018!

Sunrise Festival 2018 zbliża się wielkimi krokami – jeszcze tylko osiem kilka tygodni i startujemy. Będzie gorąco, będzie głośno i będzie… my się wszyscy świetnie bawić – tegoroczna, szesnasta edycja festiwalu zapowiada się wyjątkowo, choćby dlatego, że ostatni raz gramy w legendarnym kołobrzeskim Amfiteatrze. Dlaczego musisz być tutaj z nami? Mamy dla Ciebie 10 powodów!

1. Sunrise Festival się zmienia… na lepsze. W tym roku żegnamy się z Kołobrzegiem. Z rozmachem. Wiemy, że będzie o nas głośno!

2. Wielkie nazwiska, światowa śmietanka DJ-ów i producentów, poziom największych festiwali muzycznych na świecie. Armin van Buuren, DJ SNAKE, Axwell /\ Ingrosso, Eric Prydz, Oliver Heldens, Alesso, Robin Schulz… i więcej pisać nie trzeba!

3. Sunrise Festival nieziemski klimat i nie musisz się o to pytać Neila Armstronga. Powiedzą Ci o tym wszyscy uczestnicy poprzednich edycji.

4. W Kołobrzegu możesz nie tylko imprezować na świeżym powietrzu, ale również skorzystać z wszystkich uroków nadmorskiego kurortu! Rozgrzany piasek, orzeźwiający Bałtyk, piękna pogoda i… Ty!

5. Sunrise Festival to przekrój najlepszej muzyki tanecznej. Na trzech scenach festiwalowicze będą mogli posłuchać techno, trance, house, deep, progressive i electro.  Jest w czym wybierać!

6. To jedyna okazja, aby w tym roku posłuchać w Polsce DJ’a Snake’a czy Alesso!

7. Piękne polskie kobiety i przystojni polscy mężczyźni. Na Sunrise Festival możesz nie tylko posłuchać doskonałej muzyki, ale także poznać kogoś nie tylko do tańca…

8. Zapierające dech w piersiach projekty sceniczne i najnowocześniejsze nagłośnienie na świecie. Takiej jakości dźwięku nie usłyszysz nigdzie!

9. Pokazy pirotechniczne, które zawstydzić mogą „fajerwerki” z niektórych noworocznych pokazów!

10. Wspomnienia, których nigdy nikt Ci nie odbierze!

Bilety dostępne na stronie internetowej: www.SunriseFestival.pl

18 czerwca 2018