6 maja 2019 / NEWS


12 powodów, dla których warto przyjechać na Sunrise Festival 2019

Do 17 edycji Sunrise Festival pozostało już mniej niż 3 miesiące! Organizatorzy szykują wiele atrakcji, dzięki którym zapamiętacie ten event na długie lata. Wiemy już sporo, ale wciąż do odkrycia jest jeszcze wiele kart. Jeśli zastanawiacie się czy warto przyjechać do Kołobrzegu to spieszymy Wam z pomocą. Zebraliśmy najważniejsze powody, dla których warto kupić wejściówkę i bawić się na Sunrise Festival. Na pewno nie będziecie żałować!

1. NOWA LOKALIZACJA
Sunrise Festival przenosi się z kołobrzeskiego amfiteatru na teren byłego lotniska w Podczelu. Dzięki temu wydarzenie zyska nieograniczone możliwości, o których wcześniej można było tylko pomarzyć. Teren imprezy powiększy się kilkukrotnie, co pozwoli uczestnikom bawić się w komfortowych warunkach, a organizatorom przygotować o wiele więcej atrakcji.

2. ORGANIZACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Do Podczela przyjechało już kilkadziesiąt tirów z elementami do budowy festiwalowego miasteczka. To oznacza, że rozpoczęły się już prace na terenie imprezy. Potrwają one aż 3 miesiące, dzięki czemu możecie być pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Lotnisko nie jest uzbrojone w żadne instalacje, dlatego sporo pracy pochłonie doprowadzenie kanalizacji i sieci elektrycznej. Same sceny będą budowane przez miesiąc.

3. POTĘŻNE SCENY
Po raz pierwszy na Sunrise Festivalu powstanie aż 5 potężnych scen. Na każdej usłyszycie różne gatunki muzyki elektronicznej, takie jak: house, bass, electro, trance, big room, hardstyle, techno i psy.

4. NOWOCZESNA OPRAWA
Podczas imprezy zobaczycie zapierające dech w piersiach pokazy wizualne i pirotechniczne. Wszystko będzie zgrane z muzyką, która popłynie z najnowocześniejszego sprzętu nagłaśniającego.

5. NAJWIĘKSZE GWIAZDY MUZYKI ELEKTRONICZNEJ
Sunrise Festival będzie jedyną okazją, by w tym roku zobaczyć i posłuchać w Polsce takie gwiazdy jak The Chainsmokers, Armin van Buuren, Afrojack, Timmy Trumpet, Tchami, Malaa, Don Diablo, Paul Van Dyk,Oliver Heldens i wielu innych.

6. REKORDOWA LICZBA ARTYSTÓW
Podczas Sunrise Festivalu zagra ogromna liczba artystów. W sumie możecie spodziewać się ponad 100 DJ-ów z Polski i zagranicy. Wielu z nich to czołówka światowej sceny EDM.

7. UNIKATOWE MIASTECZKO SUN CITY
Po raz pierwszy organizatorzy wybudują festiwalowe miasteczko. SunCity – czyli pola namiotowe o rożnym standardzie – będzie miejscem, gdzie każdy uczestnik imprezy odpocznie w komfortowych warunkach. Oprócz namiotów na terenie miasteczka znajdziecie bogatą ofertę gastronomiczną składającą się z wielu kuchni świata, wysokiej klasy strefy sanitarne, miejsca relaksu i wiele atrakcji.

8. JEDYNY W SWOIM RODZAJU BEFORE
Mieszkańcy SunCity będą mogli wziąć udział w oficjalnym Before Sunrise Festival 2019. Impreza odbędzie się na terenie pola namiotowego, podczas której zagrają znani przyjaciele festiwalu.

9. MORZE, PLAŻA I KĄPIELE SŁONECZNE
Miasteczko festiwalowe będzie położone zaledwie 50 metrów od plaży. Dzięki temu wystarczy dosłownie kilka kroków, by w przerwie od imprezowania skorzystać z kąpieli morskich oraz słonecznych.

10. NOWY SYSTEM PŁATNOŚCI
Zupełną nowością będzie innowacyjny system płatności. Organizatorzy Sunrise Festivalu żegnają się żetonami, którymi płaciło się przez wiele ostatnich edycji. W tym roku za jedzenie czy napoje zapłacicie w nowoczesny sposób dzięki zbliżeniowej opasce RFID. Bransoletka będzie też biletem, dzięki któremu wejdziecie na teren imprezy.

11. WYGODNY DOJAZD
Transport nie będzie problemem. Zmotoryzowani będą mogli skorzystać z parkingu na terenie festiwalu. Dla tych, którzy wolą komunikację zbiorową organizatorzy przygotują 5 linii autobusowych, które będą dowoziły uczestników imprezy z Kołobrzegu i okolic. Organizator przygotował również możliwość dojazdu i powrotu z festiwalu busami.

12. JEDYNE I NIEPOWTARZALNE WSPOMNIENIA
Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje. Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia. Każda noc i dzień naszego festiwalu pozostawią Wam kolejne, niezwykłe i niezapomniane przeżycia.

Bilety w sprzedaży na www.bilety.sunrisefestival.pl

6 maja 2019