29 marca 2022 / ARTYŚCI / NEWS


5 WIELKICH ARTYSTÓW ZASILA LINEUP SUNRISE FESTIVAL! GRATKA DLA FANÓW TRANCE I PROGRESSIVE

Pociąg z artystami Sunrise Festival 2022 rozpędza się na całego. Niecałe 4 miesiące przed startem imprezy włączamy piąty bieg i przyspieszamy z ogłaszaniem kolejnych artystów. W tym rzucie znajdziecie aż 5 niezwykłych DJ’ów, których ceni cały świat.

Na początek wielki powrót po latach! Każdy jego występ to prawdziwe ECSTASY! I nie ma znaczenia, czy gra o 9 PM, czy o jakiejkolwiek innej godzinie. To będzie wielki powrót na Sunrise Festival! Osiemnaste urodziny festiwalu wschodzącego słońca będziemy świętować razem z legendarnym ATB. Na klubowej scenie obecny od prawie ćwierć wieku. Z pewnością to jeden z tych artystów, których śmiało można określić mianem ikony. To autor wielkich klasyków, uwielbianych na całym świecie. Porywa charyzmą i energią!

Wiecznie głodny nowych brzmień z ogromną pasją do muzyki. Andre skomponował aż 11 albumów studyjnych! Ma potężny dorobek, który zmienił oblicze muzyki elektronicznej. Gdziekolwiek się pojawi szerzy radość, miłość i jedność. To zaszczyt potwierdzić, że ATB wystąpi 24 lipca na White Stage!

Przed wyjątkowym Andre na White Stage pojawi się Alex M.O.R.P.H., bo prawdziwego trance’u nigdy dość! Na naszych urodzinach nie może zabraknąć euforycznych melodii płynących prosto z serca. Najlepsze trensowe dźwięki zaserwuje właśnie Alex. To jeden z najdłużej trzymających się na rynku specjalistów od muzyki trance.

Pochodzi z Niemiec, a początki jego kariery sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych. Z ruchomych platform będących częścią Love Parade udało mu się przenieść na sceny największych elektronicznych festiwali świata. Zawsze pełen pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dookoła. Potrafi zbudować emocjonalne napięcie, przenosząc słuchaczy w lepszy świat.

To zaszczyt ogłosić, że na naszych osiemnastych urodzinach wystąpi niepowtarzalny Nicky Romero! Jest ikoną progresywnego house’u, twórcą unoszących melodii i wzorem w dążeniu do celu. Holender jest niezwykłym przykładem, jak w kilka lat można znaleźć się w światowym topie artystów EDM. To autor wielu ikonicznych utworów, które współprodukował z największymi gwiazdami muzyki klubowej.

Kto z Was nie zna „I Could Be The One”, „Like Home” i „Toulouse”? Dowodzi potężną wytwórnią Protocol Recordings, gdzie łowi wielkie talenty i wydaje swoje przeboje. Pełny energii set Nicky’iego wybrzmi w niedzielę 24 lipca na Blue Stage!

Z kolei w piątek 22 lipca publikę do czerwoności rozgrzeje Jordan Suckley. Ten człowiek potrafi rozkręcić każdą imprezę! Nie stroni od potężnych basów i szybkich bitów, poruszając wszystkie komórki ciała. Od lat wierny gatunkowi tech-trance. Jego dewiza jest krótka – energia, energia i jeszcze raz energia. Show Brytyjczyka wykończy nawet zaprawionych w bojach maratończyków. Czy jesteście gotowi na potężną dawkę mocy?

Tego samego dnia na tej samej scenie zamelduje się także Gareth Emery. W tym roku obchodzi okrągły jubileusz dwudziestolecia za konsoletą. Przez ten czas dał się poznać całemu światu jako ambitna postać trance’owej sceny. To autor aż 4 niezwykłych albumów. Jego single trzykrotnie wygrywały w plebiscycie A State Of Trance na najlepszy utwór roku. Podczas występów zawsze zachwyca i sprawia, że publika po prostu odpływa. Popłyniecie razem z nim?


18 urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.

Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Alesso, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk, Alok oraz Tchami. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl

29 marca 2022