14 czerwca 2018 / NEWS


After Party 2018. Przeczilluj niedzielę na Kamiennym Szańcu!

Sunrise Festival w Kołobrzegu to wielkie święto muzyki tanecznej. Wszyscy fani muzyki elektronicznej po prostu muszą tam być. Podobnie, jak na kończącym drugi dzień festiwalowy after-party. Gorący piasek miejskiej plaży, zimne drinki i najlepsza muzyka serwowana z gracją przez tuzów polskiej sceny klubowej. Brzmi świetnie!

Kołobrzeska plaża rozsławiona jest od Bałtyku aż po Tatry nie tylko za sprawą swojej wyjątkowej urody i pięknych widoków rozciągających się po horyzont. To również miejsce w którym szesnaście lat temu spontanicznie zostało zorganizowane after-party po pierwszym historycznym Sunrise Festival.

Chlubna tradycja jest kontynuowana do dzisiaj, a jej przewodnikiem jest nikt inny, jak szczeciński DJ i producent, ojciec dyrektor chillowania na rozgrzanej kołobrzeskiej plaży – MIQRO. Legenda o plażowej części Sunrise Festival rozniosła się po całym świecie i co roku w niedzielny poranek na kołobrzeskiej plaży pojawiają się tłumy ludzi, spragnionych nie tylko kąpieli w morzu, ale również zabawy w blasku słońca przy plażowych rytmach serwowanych przez rezydenta „afteru” i jego gości. Tego lata nie będzie inaczej. Miqro zaprosił do wspólnej zabawy czołowych wykonawców polskiej sceny klubowej. Za sterami dj-ki na Kamiennym Szańcu pojawią się Loui, Ricardo, Matush, Giorgio Sainz, D’vision, wspomniany Miqro i MC Jacob A. crème de la crème House.

Impreza jest niebiletowana i rozpocznie się w niedzielę 29 lipca o godzinie 10:00. Poczillujesz z nami?

14 czerwca 2018