31 stycznia 2018 / NEWS


Pierwsi artyści na Sunrise Festival 2018!

Axwell /\ Ingrosso, Dj Snake, Alesso, Don Diablo, Robin Schulz, Vini Vici oraz Sunnery James & Ryan Marciano otwierają line-up Sunrise Festival 2018!

Tegoroczna edycja Sunrise Festival 2018 odbędzie się w terminie od 27 do 29 lipca w Kołobrzegu. Wszystkim osobom zastanawiającym się nad tym, czy w tym roku warto odwiedzić letnią muzyczną stolicę Polski możemy powiedzieć jedno – warto. I to jeszcze jak. Poznajcie pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na Sunrise Festival 2018!

Axwell ^ Ingrosso to szwedzkie ikony muzyki elektronicznej, żyjące legendy tanecznego progressive house’u, stali bywalcy największych festiwali muzycznych, twórcy przebojów równie pięknych jak wschód słońca na plaży w Kołobrzegu. Ich utwory to kwintesencja Sunrise – „Feel The Vibe“, nieśmiertelny remix C-Mos „2 Million Ways“ czy „Say Hello“ – nikt nie wyobraża sobie historii festiwalu bez nich. A historia przecież pisze się nadal na naszych oczach! Utalentowani Szwedzi tworzą nie tylko nowe kawałki, ale także nowe kierunki w tanecznej elektronice. Wystarczy przecież wspomnieć „One“ czy „Don’t You Worry Child“ jako  Swedish House Mafia, na czele której stali czy najnowsze utwory takie jak „More Than You Know“ lub „Sun Is Shining“.

Szwedzki duet zagra na Sunrise Festival w sobotę 28 lipca. To będzie niesamowita podróż do centrum muzycznego wszechświata.

DJ Snake to francuski DJ i producent, gwiazda wśród gwiazd, muzyk, który poświęcił wszystko, aby spełniać swoje marzenia. Wychowany w Paryżu, dorastający na ulicy, idący zawsze pod prąd i przede wszystkim piekielnie utalentowany facet. Jego pierwszą muzyczną miłością był hip-hop i uczucie do tego gatunku nigdy w nim nie zgasło, ale musiało ustąpić pierwszeństwa muzyce elektronicznej, która wjechała do jego muzycznego życia z prędkością TGV na trasie Paryż – Lyon. Zaczynał od szlifowania technik skreczu i miksu, niekończących się pielgrzymkach po klubach i podpatrywania najlepszych. Teraz role się odwróciły – to DJ Snake jest wzorem dla utalentowanych młodych adeptów konsolety. Nic dziwnego – to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków na scenie tanecznej – zdobył nagrodę Grammy, stworzył znane przeboje „Turn Down For What“, „Lean On“ z Major Lazer i „Let Me Love You“ z Justinem Bieberem, koncertuje na największych i najważniejszych scenach festiwalowych całego świata. Nie mogło go również zabraknąć w Kołobrzegu.

DJ Snake wystąpi tego lata w Polsce na Sunrise Festival 2018 drugiego dnia festiwalu.

Alesso to kolejna gwiazda muzyki elektronicznej z mroźniej Szwecji, ikona konsolety, światowej sławy producent. Popularność zdobył w roku 2011 wydając remiks Nadii Ali „Pressure“ – wystarczyło kilka genialnych dźwięków, by oczarować cały muzyczny świat. Swoją dominację potwierdził wielkim hitami „Years” i „Calling“ wyprodukowanym wraz z Sebastianem Ingrosso. Kawałek „Calling“ nie był rewelacją, był rewolucją! Zmienił totalnie festiwalowy House, dał mu drugie życie, a samego Alesso wniósł na sam szczyt. Szczyt, z którego nie zamierza schodzić. Aktualnie Alesso nie próżnuje – wydał kolejne utwory „Falling“ i „I Wanna Know“, więc nie powinno dziwić, że jest jednym z najbardziej pożądanych nazwisk na festiwalach całego świata. Tego lata przyleci również do Polski. Wystąpi pierwszego dnia Sunrise Festival 2018.

Don Diablo to ikona nowoczesnej muzyki tanecznej, producent, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, wielka marka i prywatnie fantastyczny człowiek. Stworzył nie tylko swój innowacyjny styl, ale także wytwórnię muzyczną Hexagon. Jego muzyczne korzenie sięgają głęboko, aż do lat 90, brzmiących electro housem i drum’n’bass’em, co doskonale słychać w jego utworach. Don Diablo to człowiek orkiestra, nie tylko w dosłownym znacznie – oprócz stworzenia nowego stylu muzycznego, wypuścił na rynek linię odzieżową i ukończył studia dziennikarskie. Podejrzewamy, że Don Diablo dysponuje wehikułem czasu lub jego doba nie trwa 24, ale 48 godzin. Ma na swoim koncie wielkie przeboje takie jak „On My Mind“, „Chemicals“ z Tiesto czy „AnyTime“. Jest remikserem wielkich kawałków Eda Sheerana, Rihanny i Madonny.

Don Diablo wystąpi ponownie na scenie na parkingu w pierwszym dniu Sunrise Festival 2018.

Robin Schulz to jeden z najpopularniejszych producentów muzyki klubowej, tytan pracy, który ze swojego talentu wycisnął więcej niż wyciskarka do soków z dojrzałej pomarańczy. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od produkcji niezliczonej ilości bootlegów i remiksów, ale dopiero kiedy wypuścił do Internetu remiksy „Prayer In C“ i „Waves“ na jego telefonie wyświetlił się numer menagera wielkiej wytwórni muzycznej. Robin nie mógł uwierzyć własnym uszom – zaoferowano mu profesjonalny kontrakt i zaproszono do współpracy z najlepszymi. Kariera młodego producenta nabrała rozpędu niczym bolidy na torze Nürburgring, a on robił nadal to, w czym był najlepszy – produkował muzykę, między innymi dwa wielkie hity – „Sugar“ czy „Shed a Light“ z Cheat Codes i Davidem Guettą. Obecnie promuje swój drugi studyjny album zatytułowany „Uncovered”.

Robin Schulz wystąpi przed polską publicznością w piątek, 27 lipca na Sunrise Festival 2018.

Sunnery James & Ryan Marciano to dwie, jakże różne, ale zarazem jakże doskonale się uzupełniające osobistości sceniczne. Łączy ich nie tylko wspólna droga, ale także wspólny cel – przy ich muzyce wszyscy mają bawić się tak, jakby jutra nie było i… wystarczy posłuchać ich na żywo, by przekonać się, że swój cel osiągają zawsze i wszędzie. Tłuste deepowo-funkowe brzmienia house’owe rozkosznie bujają publiką i zarażają ją pozytywną energią, a Sunnery i Ryan bawią się przy tym w najlepsze. W ich muzycznej dyskografii znajdziemy takie utwory jak “Tribeca”, “Come Follow” czy przeróbkę Tiesto “Lethal Industry”.

Sunnery James & Ryan Marciano zadebiutują na Sunrise Festival w niedzielę 29 lipca na scenie na parkingu.

Vini Vici to duet doświadczonych producentów muzycznych, a prywatnie najlepszych przyjaciół, którzy pewnego dnia doszli do wniosku, że stara szkoła elektroniki to najlepsze, co spotkało świat muzyki elektronicznej i postanowili… okrasić ją psychodelicznymi bitami i epicki breakdownami. Efektem końcowym ich wspólnej wizji okazały się wybitne arcydzieła muzyczne, które zachwyciły największe gwiazdy Trance z samym Arminem na czele. Ich pierwszym, docenionym na szeroką skalę utworem był remiks „Free Tibet” wyświetlony na YouTube ponad 50 milionów razy, a w ślad za nim na podbój muzycznego świata ruszyły kawałki takie jak “Great Spirit” z Arminem van Buurenem i “Chakra” z W&W.

Vini Vici będą mieli okazję powiedzieć veni vidi vici kolejny raz już niedługo w Kołobrzegu, trzeciego dnia Sunrise Festival 2018!

Sprzedaż biletów na Sunrise Festival 2018 rozpocznie się 1 marca, ale uwaga! Wprowadziliśmy zmiany w systemie sprzedaży biletów. Fani mogą dokonać rezerwacji biletów miesiąc wcześniej i opłacić je przed 1 marca. Pre-rejestracja rusza 1 lutego na stronie internetowej www.bilety.sunrisefestival.pl.

31 stycznia 2018