9 lutego 2018 / NEWS


Axwell /\ Ingrosso: marzyciel

Axwell i Ingrosso to dwóch szwedzkich producentów, którzy zapisali się w historii muzyki elektronicznej utworami takimi jak „Sun Is Shining“ czy ubiegłorocznym hitem „More Than You Know“. Wszyscy fani EDM od trzech lat czekali jednak na oficjalne wydanie innego przeboju szwedzkiego duetu – „Dreamer“ i… w końcu się doczekali. 

Axwell i Ingrosso zdążyli zagrać kilkakrotnie Dreamer na swoich koncertach, a w internecie huczało i słuchacze domagali się informacji na temat ich nowego utworu. Kiedy szwedzi ogłosili premierę Dreamer, wszyscy fani byli zaskoczeni, ponieważ… wydany przez Szwedów utwór znacznie różnił się od utworu podbijającego klubowe parkiety. Zdania, jak zwykle są podzielone, ale jednego producentom nie można odmówić – „Dreamer“ to świetna kontynuacja wielkiego przeboju z roku 2017 „More Than You Know“ i kawał fantastycznej roboty.

W internecie pojawiły się już oficjalne remiksy utworu i jesteśmy pewni, że entuzjaści wzniosłych melodii i mrocznych bitów będą zadowoleni, bowiem za remiks wzięło się kilku producentów z Matisse & Sadko na czele! Wszystko to sprawia, że „Dreamer“ jest z pewnością jedną z najważniejszych premier sezonu zimowego w Polsce.

Duet Axwell /\ Ingrosso wystąpi w Polsce w tym roku na Sunrise Festival 2018 w Kołobrzegu.

 

9 lutego 2018