19 czerwca 2017 / NEWS


Baw się na After Party w strefie VIP!

Baw się na Sunrise Festival After Party w ekskluzywnej strefie VIP!

Znane powiedzenie mówi, że wszystko co dobre, szybko się kończy, ale z pewnością nie na Sunrise Festival 2017 ? my dobrej zabawie nigdy nie pozwalamy skończyć za wcześnie i serdecznie zapraszamy wszystkich nienasyconych zabawą imprezowiczów na najpopularniejsze i najgłośniejsze After Party w Polsce!

Już od piętnastu lat niedzielny poranek na kołobrzeskiej plaży budzi się w rytmach soczystego House’u wyciskanego z głośników przez ekipę DJ-a Miqro. Tegoroczne After Party zapowiada się tradycyjnie gorąco, a nawet jeszcze goręcej ? z okazji 15 edycji festiwalu organizatorzy w trosce o dobrą zabawę imprezowiczów, wspólnie z tRio MOLO Cafe – przygotowali ekskluzywną strefę VIP, która powstanie w wyjątkowo malowniczych okolicznościach przyrody, czyli na Molo w Kołobrzegu!

Pięć egzotycznych drinków alkoholowych lub bezalkoholowych przygotowanych przez profesjonalnych barmanów, bogate menu kawiarni na Molo czy specjalne loże, które będzie można zarezerwować wraz z przyjaciółmi ? wszystko to i jeszcze więcej z widokiem na dj-ów i tłum afterujących imprezowiczów.

Impreza odbędzie się tradycyjnie w niedzielny poranek 23 lipca na plaży Centralnej w Kołobrzegu. After Party po Sunrise Festival 2017 potrwa od godziny 9:00 do godziny 18:00.

Bilety na strefę VIP na Molo w Kołobrzegu w trakcie Sunrise Festival 2017 After Party będą dostępne w sprzedaży 21 czerwca (środa) o godzinie 12:00 w cenie 300 zł. Zamów je na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

 

 

 

 

19 czerwca 2017