20 lipca 2022 / NEWS


BILETY STANDARD NA SOBOTĘ WYPRZEDANE!

Na kilka dni przed startem naszych 18. urodzin wyprzedaliśmy wszystkie bilety standard na sobotę! To oznacza, że pobiliśmy rekord frekwencji podczas jednego dnia Sunrise Festival. W sobotnią noc bawić się będzie kilkadziesiąt tysięcy osób. Już wcześniej wyprzedaliśmy też bilety VIP na sobotę. Dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie i zaufanie.

W sprzedaży pozostały bilety na piątek i niedzielę oraz 3-dniowe karnety. Bilety możecie kupić na stronie https://bilety.sunrisefestival.pl z odbiorem osobistym w Podczelu oraz w naszym Centrum Informacji, które otwieramy w środę o 12:00. Mieści się ono przed główną bramą festiwalową w Podczelu. Załatwicie tam pilne sprawy i rozwiążecie trapiące Was problemy.

Tegoroczna edycja Sunrise Festival to z pewnością najciekawszy i najbardziej różnorodny lineup w historii festiwalu wschodzącego słońca. Na pokładzie z artystami zameldowały się 94 wyjątkowe gwiazdy z Polski i zagranicy. W dniach 22-24 lipca na pięciu potężnych scenach zaprezentują się m.in. Alesso, Aly & Fila, ATB, Brennan Heart z ekipą I AM HARDSTYLE, Borgore, Carl Cox, David Guetta, Dubfire, Eric Prydz, Faithless, Fatboy Slim, Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Kream, Kolsch, Malaa, Marshmello, Martin Solveig, Nicky Romero, Paul van Dyk, Reinier Zonneveld, Oliver Heldens, Paul Kalkbrenner, Tchami, Yellow Claw i Vinai.

20 lipca 2022