23 listopada 2023 / NEWS


Boris Brejcha pierwszym headlinerem Sunrise Festival 2024!

Line-up jubileuszowej 20 edycji Sunrise Festival otwiera niekwestionowana gwiazda muzyki elektronicznej Boris Brejcha. Artysta wystąpi po raz pierwszy w formule festiwalowej i będzie to jego jedyny występ w Polsce w 2024 roku. Sprzedaż biletów na festiwal z puli Early Bird Ticktes trwa.

Niekwestionowany mistrz techno i twórca niepowtarzalnego stylu „high-tech minimal” powraca do Polski po niezwykle udanym występie w Ergo Arenie, gdzie bawiło się blisko 14 tysięcy osób.

Boris Brejcha słynie z niezapomnianego, koncepcyjnego show, które gości na największych scenach świata. Wydaje się, że jego występ na Sunrise Festival to naturalna kolej rzeczy, bo jak nikt oddaje energię kołobrzeskiego wydarzenia. Będzie to także pierwszy muzyczny festiwal w Polsce na którym pojawi się Boris, co więcej będzie to jedyny występ niemieckiego dj-a w 2024 roku w naszym kraju. Czego możemy się spodziewać? Niepowtarzalnego show, które uświetni 20-lecie Sunrise Festival.  Producent zagra w sobotę 20 lipca na głównej scenie festiwalu – Red Stage.

Z początkiem roku światło ujrzy kolejny album Borisa “Level One”, a jego pierwszym siglem z wydawnictwa jest utwór “Vienna“. W utworze wokalnie udziela się argentyńska wokalistka i aktorka Malena Narvay. Możemy być wręcz pewni, że nowy materiał usłyszymy właśnie w Kołobrzegu. Warto zaznaczyć, że festiwalowicze Sunrise od dłuższego czasu domagali się w komentarzach występu artysty podczas lipcowego święta elektroniki. To zdecydowanie jeden z najbardziej oczekiwanych występów w historii Sunrise. Mamy nadzieje, że nasza publiczność będzie zadowolona!  – komentuje DJ Kris.

To nie koniec ogłoszeń, bo już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych nazwisk z jubileuszowego lineup’u. Tymczasem przypominamy, że do sprzedaży trafiła pula biletów Early Bird Tickets, dostępne są karnety trzydniowe, bilety dwudniowe i jednodniowe. Więcej informacji na temat samego festiwalu znajdziecie na stronie internetowej: https://sunrisefestival.pl/.

Bilety dostępne są pod adresem: https://bilety.sunrisefestival.pl.

23 listopada 2023