14 marca 2019 / NEWS


Brohug, Mercer, Valentino Khan zagrają na scenie No Redemption!

Pociąg z ogłoszeniami artystów na tegoroczną edycję Sunrise Festival jedzie dalej! Wśród już ogłoszonych gwiazd są między innymi Armin van Buuren, The Chainsmokers, Afrojack, Timmy Trumpet, Headhunterz oraz Tchami x Malaa. Podczas imprezy artyści zaprezentują się na 5 potężnych scenach w klimatach house, trance, bass, techno, electro, hardstyle i psy.

Dziś do składu DJ`skiego dołącza kolejna piątka! Będzie gorąco!

Mercer

Pochodzący z Paryża DJ przez ostatnich parę lat mocno namieszał swoimi produkcjami. Jego utwory to świeża i interesująca fuzja gatunków Disco, House i Funk. Jest on świetnym przykładem na to, że Francja wciąż ma solidną reprezentację w branży muzyki elektronicznej.

Jego sety składają się z dokładnie wyselekcjonowanych, soczystych brzmień, które w połączeniu z wakacyjnym klimatem dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń. Z pewnością będzie to jeden z najbardziej atrakcyjnych występów w Podczelu.

Mercer oczaruje publiczność ostatniego dnia Sunrise Festival na scenie No Redemption, za którą odpowiedzialni są jego dobrzy przyjaciele z kolektywu Pardon My FrenchTchami i Malaa.

 

 

Valentino Khan

Pochodzący z Los Angeles amerykański DJ i producent muzyczny, którego kariera zaczęła się szybko rozwijać po płynnym przejściu z produkcji hip hopu do muzyki EDM. Do tej pory swoje utwory publikował w wytwórniach Diplo, Skrillexa czy Steve’a Aokiego.

Jego utwory były (i są nadal) jednymi z najczęściej granych utworów podczas EDMowych festiwali. Khan gwarantuje podczas swoich występów sporo tłustych i rozmaitych brzmień, które sprawią, że nie będziecie w stanie odpuścić sobie tego występu.

Valentino Khan wystąpi podczas Sunrise Festival w niedzielę na scenie No Redemption! Z pewnością nie może was tam zabraknąć!

 

MaRLo

Kolejny przedstawiciel trance, który pojawi się w Podczelu. Urodził się w Holandii, ale na co dzień mieszka w słonecznej Australii.

Jest założycielem wytwórni muzycznej Reaching Altitude, która wspiera młode talenty – jednym z jego podopiecznych jest pochodzący z Małopolski Eric Senn. Jego sety to solidna dawka energii, zaś jego produkcje grane są przez największe gwiazdy muzyki trance, w tym przez samego Armin van Buurena.

To będzie pierwszy występ artysty podczas Sunrise Festival – o jego możliwościach będziecie mogli przekonać się podczas pierwszego dnia zabawy na Red Stage.

 

BROHUG

Podczas ubiegłorocznego show dosłownie zatrzęśli parkingiem, dlatego nie mogło ich zabraknąć i w tym roku! BROHUG to szwedzkie trio, które tworzą Christopher Lunde, Niklas Lunde i John Dahlbäck (tak, ten od “Blink”).

Swoim nieszablonowym stylem, zwanym broHouse, w mgnieniu oka podbili parkiety na całym świecie. Stworzyli już kilkadziesiąt singli i remiksów, wydając je w największych wytwórniach świata. Znani z takich hitów jak „If I’m Wrong”, czy kultowego już remiksu utworu Alesso „Falling”.

Szwedzkie trio zagra na scenie No Redemption ostatniego dnia Sunrise Festival. Panowie bez skrupułów przeniosą Was do innego wymiaru!

 

Ruben de Ronde

Od początku swojej kariery związany jest z labelem Armada Music, i to nie tylko jako producent. Współprowadzący audycję A State Of Trance preferuje nieco spokojniejsze, bardziej progresywne brzmienia muzyki Trance, ale drapieżne granie również nie jest mu obce.

Trzydziestosześcioletni Holender zainteresował się muzyką taneczną dzięki swojemu bratu, który był DJem. Teraz podróżuje ze swoją muzyką po całym świecie, jest właścicielem wytwórni Statement! Recordings, a także ma na koncie utwory z takimi artystami, jak Ben Gold, Alexander Popov czy Orjan Nilsen.

To już trzeci rok z rzędu, kiedy Ruben odwiedzi Sunrise Festival – tym razem już pierwszego dnia festiwalu, na Red Stage.

Bilety i karnety w sprzedaży na www.sunrisefestival.pl

 

14 marca 2019