20 maja 2019 / NEWS


BUSY DOWIOZĄ WAS PRZED BRAMY SUNRISE FESTIVAL

Przełomowa edycja Sunrise Festivalu przed nami. Po 16 latach spędzonych w kołobrzeskim amfiteatrze wydarzenie przenosi się kilka kilometrów dalej, a dokładniej do Podczela. Ci, którzy nie zamieszkają na terenie imprezy – czyli w miasteczku SunCity – będą musieli skorzystać z transportu.

Wychodząc Wam naprzeciw przygotowaliśmy komfortową ofertę komunikacji między Podczelem, a okolicą. Jedną z wielu możliwości dojazdu na imprezę będzie przejazd wygodnymi busami. Uruchomimy 12 linii, które będą dowoziły uczestników imprezy przed bramy festiwalu oraz odwoziły po zakończonej zabawie każdego dnia Sunrise 2019.

Busy będą jeździły z i do Koszalina, Mielna, Kołobrzegu, Grzybowa i Dźwirzyna. Do wyboru jest wiele tras i godzin odjazdu. Ceny za przejazd rozpoczynają się już od 20 złotych za osobę. Pełną ofertę kursów, trasy, ceny, regulamin oraz bilety znajdziecie na stronie https://bus.sunrisefestival.pl/. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty transportu. Gwarantujemy bezpieczne i komfortowe przejazdy w miłej atmosferze.

To nie jedyna forma przewozu, którą dla Was przygotowujemy. Niedługo przekażemy więcej informacji dotyczących dojazdu na festiwal.

20 maja 2019