7 kwietnia 2022 / ARTYŚCI / NEWS


CARL COX Z WŁASNĄ SCENĄ NA SUNRISE FESTIVAL! ZAGRA NA NIEJ 6 ARTYSTÓW

Karuzela z artystami, którzy zagrają na Sunrise Festival 2022 coraz bardziej się rozkręca. Po wczorajszych ogłoszeniach między innymi Alesso i Alok’a dziś kolejne potężne uderzenie. To już pewne, że w Podczelu wystąpi legendarny Carl Cox!
To pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, król techno. Przez ponad 40 lat kariery dał się poznać fanom na całym świecie. Wielu określa go najlepszym DJ’em wszech czasów. Po latach starań w końcu zagra na Sunrise Festival! Carl zaprasza Was na swoją scenę „Carl Cox Invites” w piątek – 22 lipca.


Anglik wystąpi w towarzystwie zaproszonych przez siebie gości, co gwarantuje najwyższy muzyczny poziom i wyjątkowy spektakl, który zapamiętacie na wiele lat. Na scenie Carl’a zobaczycie też legendarny duet Sasha & John Digweed.
Ten pierwszy to niekwestionowany guru progressive house, który na każdym koncercie wręcz hipnotyzuje publiczność! Jako jeden z niewielu artystów potrafi wczuć się w ludzkie emocje i zabrać fanów w niezwykłą muzyczną podróż. Ten drugi był światowym numerem jeden w 2001 roku! Koncertował pod niemal każdą szerokością geograficzną zawsze gromadząc tłumy fanów. John to współautor kultowego „Heaven Scent”, które od ponad dwóch dekad jest wzorem dla innych artystów!


Na scenie „Carl Cox Invites” zagra także profesor tech-house’u – Andrea Oliva, który znany jest z kołyszącego groove’u i klimatu rodem z Ibizy. Tego wieczoru usłyszycie również kolejny duet – Anna Tur & Metodi Christov – który zasypie Was mrocznym techno.
Jesteśmy pewni, że dla wielu z Was scena Carl’a Cox’a to spełnienie marzeń. Oprócz znakomitych gości zobaczycie też potężną konstrukcję sceniczną, której Polska jeszcze nie widziała. Tego nie można przegapić!


18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.
Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk oraz Tchami. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl

7 kwietnia 2022