28 lutego 2017 / NEWS


Chocolate Puma wystąpi w piątek na Sunrise Festival!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Kolejnymi gwiazdami, które w przedostatni weekend lipca 2017 zagrają w Kołobrzegu dla dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej będą Kris Kross Amsterdam. Sprzedaż biletów rozpoczyna się już 1 marca!

Chocolate Puma to duet stworzony przez Holendrów – Gastona Steenkista i Rene ter Horsta, których z pełną odpowiedzialnością możemy nazwać legendami sceny House. Korzenie ich muzycznej przygody sięgają początku lat 90 i doskonale słychać to w ich utworach – melodycznych kawałkach inspirowanych hip hopem, holenderską sceną underground, disco i funk housem, aż czterokrotnie wspinających się na szczyt listy Beatport. W swojej trwającej już 25 lat karierze stworzyli dziesiątki przebojów sygnowanych wielkimi markami takimi jak Defected, Spinnin‘, Size czy Mixmash i wykorzystywanych nie tylko przez DJ-ów w klubach na całym świecie, ale także gwiazdy muzyki popularnej, między innymi Simply Red, którzy na samplach z ich hitu „Give It Up” oparli utwór „Fairground”.

Na muzyczną podróż w czasie i przestrzeni z Chocolate Puma zapraszamy do Kołobrzegu 21 lipca w pierwszy dzień jubileuszowej edycji Sunrise Festival 2017.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 marca o godzinie 12:00 na www.sunrisefestival.pl i będzie trwała aż do wyczerpania biletów. Bilet standardowy będzie można kupić już od 109zł.

28 lutego 2017