4 maja 2017 / NEWS


Dante Klein zadebiutuje na Sunrise Festival 2017

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy kolejną gwiazdę, która w przedostatni weekend lipca 2017 zagra dla Was w Kołobrzegu!

Dante Klein to kolejny młody artysta pochodzenia holenderskiego, który aktualnie podbija świat ze swoim nowoczesnym brzmieniem. Wszystko zaczęło się w roku 2015 od singla „Erstesuppe“ który swoją premierę miał w audycji Pete Tong’a w BBC Radio 1. Chwilę później holender zajął się remiksami dla Dimitri Vegas & Like Mike oraz Kima Churchilla, ale najlepsze miało dopiero nadejść. Na początku ubiegłego roku wyprodukował „Let Me Hold You (Turn Me On)“ z amerykańskim trio Cheat Codes, który podbił cały świat i ma już ponad 150 milionów odtworzeń na Spotify. Dante Klein może pochalić się również wspólnym utworem z Samem Feldtem „Feels Like Home“ oraz najnowszym singlem „Harder“. 21 letni holenderski artysta zadebiutuje w Polsce w drugim dniu Sunrise Festival 2017 na scenie w Amfiteatrze.

Ostatnie dostępne bilety VIP na pierwszy i trzeci dzień festiwalu można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

4 maja 2017