6 marca 2020 / ARTYŚCI / NEWS


David Guetta i Marshmello zagrają na Sunrise Festival 2020

Sunrise Festival 2020 rośnie w siłę! Dziś do składu artystów, którzy zagrają na naszych osiemnastych urodzinach dołączyli artyści, o których mówi cały świat. Od lat są na ustach milionów fanów wydając hit za hitem. Biją wszelkie rekordy popularności w serwisach streamingowych i platformach wideo, czy gromadząc rzesze ludzi podczas koncertów. Ich występy to zazwyczaj wisienki na torcie największych globalnych imprez. Z dumą ogłaszamy, że na Sunrise Festival wystąpi legendarny David Guetta i depczący mu po piętach Marshmello – przedstawiciel młodszego pokolenia, który już osiągnął szczyty! Tego nie można przegapić. Wyjątkowe sety, spektakularna oprawa i niezapomniane show – to wszystko już 25 lipca na Sunrise Festival!Bilety kupicie tylko na stronie https://bilety.sunrisefestival.pl

David Guetta


Człowiek-legenda, którego zna i wielbi cały świat! Maestro David Guetta powróci na nasz festiwal, by porwać Was do szalonej zabawy. Francuz wystąpi na Sunrise Festival 2020 w sobotę 25 lipca.

Od lat zdobywa szczyty najważniejszych list przebojów! Sprzedał 9 milionów płyt i ponad 30 milionów singli. Wyprodukował niezliczoną liczbę topowych utworów i remiksów, które do dziś zachwycają fanów. Współpracował z największymi gwiazdami muzyki popularnej, tworząc z nimi wyjątkowe kolaboracje.

W swojej długiej karierze osiągnął niemal wszystko! David może pochwalić się statuetką dla najpopularniejszego DJ’a na świecie, nagrodą Billboard Music Awards czy prestiżową Grammy Awards.
Francuz z sukcesem rozwija też swój underground’owy projekt – Jack Back pod którym kryje się jego miłość do muzyki house Z pewnością i tej odsłony Davida Guetty w Podczelu nie zabraknie! Ten wyjątkowy artysta zagra spektakularnego seta na Red Stage! To będzie niesamowite doznanie muzyczne.

Marshmello

Tajemniczy, a przez to niezwykle interesujący! Zamaskowany Marshmello wystąpi na Sunrise Festival 2020 i zapewne zaskoczy wielu z Was.

Zyskał ogromną popularność produkując wyjątkowe single, które zdobywały status platyny w wielu krajach na całym świecie i docierały do TOP 30 prestiżowej listy Billboard. Regularnie ląduje w czołówce najpopularniejszych DJ’ów globu.

Sety Marshmello to niezwykła mieszanka pełna energii! Amerykanin nie przebiera w środkach i łączy swoje topowe produkcje z eventowymi perełkami, serwując fanom wyjątkową muzyczną podróż. Tego debiutu nie można przegapić. Marshmello zagra dla Was w sobotę – 25 lipca na Red Stage!

Bilety kupicie tylko na stronie https://bilety.sunrisefestival.pl

6 marca 2020