4 maja 2017 / NEWS


Dirty Rush & Gregor Es w pierwszym dniu Sunrise Festival 2017!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy kolejną gwiazdę, która w przedostatni weekend lipca 2017 zagra dla Was w Kołobrzegu!

Dirty Rush & Gregor Es to utalentowany duet polskich producentów szturmem zdobywających popularność na światowej scenie EDM. Kooperacja Dirty Rusha i Gregora Es rozpoczęła się w roku 2010 od wydania, jeszcze pod innymi pseudonimami, popularnego utworu „Trombona”, który pokazał, że ich wieloletnie sceniczne doświadczenie oraz umiejętności nabyte w trakcie solowej kariery doskonale się uzupełniają i tworzą totalnie nową jakość. Nic więc dziwnego, że ten wyjątkowy projekt muzyczny został szybko zauważony przez wytwórnie muzyczne, a Dirty Rush & Gregor Es podpisali kontrakty z takimi graczami jak Armada czy Skink (zarządzanym przez Showtek). Oczywiście talent polskiego duetu doceniły nie tylko wytwórnie, ale także gwiazdy światowego formatu – ich utwory w swoich setach promowali m.in. David Guetta, Afrojack czy Hardwell, a Dirty Rush & Gregor Es wyprodukowali razem z duetem twoloud przebój Pressure czy zremiskowali dla Brooksa utwór „Make Your Move”. Rok 2017 rozpoczęli od mocnego uderzenia – ich utworem „Rock Thiz” zachwycali się już Tiesto, Dimitri Vegas & Like Mike oraz VINAI. Dirty Rush & Gregor Es wystąpią pierwszego dnia jubileuszowej edycji Sunrise Festival na scenie na parkingu.

Ostatnie dostępne bilety VIP na pierwszy i trzeci dzień festiwalu można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

4 maja 2017