3 lutego 2018 / NEWS


DJ Snake: koncert w AccorHotels Arena w Paryżu

Ogromny stadion wypełniony po brzegi dziesiątkami tysięcy fanów uważnie obserwujących każdy Twój ruch. Fanów, którzy przyszli tutaj specjalnie dla Ciebie. Fanów, których zdobyć można jedynie ogromnym talentem i jeszcze większymi nakładami ciężkiej pracy. Przywilej ten od zawsze zarezerwowany był dla największych gwiazd sportu i muzyki. Wszystko wskazuje na to, że niedługo do tego grona dołączy DJ Snake!

Ostatnie trzy lata kariery DJ-a Snake’a to brawurowa wspinaczka na sam szczyt. Bez asekuracji, bez pomocy Szerpów, bez butli z tlenem, bez trzymanki. DJ Snake swój niebywały sukces zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie. Nagroda Grammy, autorski album, współpraca z Justinem Bieberem i ponad miliard wyświetleń na YouTube utworu „Lean On“ wyprodukowanego wraz z Major Lazer i Mo – to wszystko osiągnięcia jednego człowieka – DJ Snake’a. Człowieka, który niedługo spełni kolejne ze swoich marzeń. Wystąpi w AccorHotels Arenie w Paryżu, swoim rodzinnym, ukochanym mieście.

Francuz wystąpi tam już niedługo, 24 lutego, a supportować go będzie kolejny paryżanin, tajemniczy Malaa. Trzymamy kciuki i wierzymy, że set będzie na poziomie wyższym niż wieża Eiffla. Podobnie jak set DJ Snake’a na Sunrise Festival 2018 już 28 lipca w sobotę!

3 lutego 2018