6 maja 2018 / NEWS


DJ Snake wypuścił nowe wideo

Paryski król Trap-u, DJ Snake, ponownie wyruszył w muzyczną podróż. Tym razem, zafascynowany kulturą Indii, przygotował aromatyczny niczym masala kawałek „Magenta Riddim“.

Czterominutowy klip DJ Snake’a opowiada historię jednostki indyjskiej straży pożarnej, która wśród wiwatów miejscowej ludności wyrusza na akcję gaszenia pożaru. Teledysk jest roztańczony niczym bollywoodzki musical – strażacy nawet na sekundę nie przestają poruszać się w rytm muzyki, a gaszenie pożaru jest po prostu epickie. Sam autor utworu, DJ Snake, pojawia się w klipie kilkukrotnie i co tu dużo mówić, doskonale pasuje do kolorowej i pełnej życia stylówki Hindusów.

W swoim poście na Instagramie, paryżanin napisał – „Jestem dumny z tego wideo, które prawdopodobnie jest najlepszym dotychczas jakie wypuściłem. Indie są dla mnie wyjątkowym miejscem, inspirującym. Kolory, ludzie, muzyka, kultura. Nie mógłbym nakręcić tego teledysku gdziekolwiek indziej“. Francuz znany jest z wielkich przebojów takich jak „Turn Down For What“ czy „Let Me Love You“ z Justinem Bieberem.  Jego nowy kawałek to nowoczesny, osadzony w indyjskiej stylistyce dance-hall, który już zdążył podbić serca jego fanów.

W tym roku w Polsce będzie można usłyszeć i zobaczyć dj’a Snake’a w Kołobrzegu na Sunrise Festival 2018. Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

 

 

6 maja 2018