4 maja 2017 / NEWS


Don Diablo w drugi dzień na Sunrise Festival 2017!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy kolejną gwiazdę, która w przedostatni weekend lipca 2017 zagra dla Was w Kołobrzegu!

Don Diablo to jeden z najbardziej wszechstronnych DJ-ów i jednocześnie niezwykle innowatorski artysta. Nieustannie poszukujący nowych inspiracji, jest jednym z prekursorów nowego gatunku muzycznego, nieoficjalnie nazywanego przez dziennikarzy „Future Housem”. Świat o tym holenderskim muzyku usłyszał dzięki singlowi „Blow”, ale jego kariera nabrała wielkiego rozpędu w roku 2014 po wydaniu wielkiego hitu „AnyTime”. Dalej było tylko lepiej – Don Diablo nagrał między innymi przeboje „On My Mind“ i „Chemicals“ z Tiesto, zremiksował gwiazdy takie jak Rihanna, Rudimental, Madonna i Ed Sheeran, skomponował piosenkę do gry Batman: Arkham Origins, stworzył wytwórnię muzyczną HEXAGON, wypuścił na rynek własną linię odzieżową i w wolnej chwili ukończył studia dziennikarskie! Nic więc dziwnego, że zajął wysokie 15 miejsce w głosowaniu na najpopularniejszego DJ-a według magazynu DJ Mag. Don Diablo w Kołobrzegu usłyszymy już w sobotę 22 lipca na Sunrise Festival 2017.

Ostatnie dostępne bilety VIP na pierwszy i trzeci dzień festiwalu można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

4 maja 2017