16 czerwca 2017 / NEWS


Don Diablo gwiazdą kina

Don Diablo, znany ze swojej muzycznej wszechstronności producent muzyki house, ponownie udowodnił, że nie istnieją dla niego żadnego granice, a jego talent sięga daleko poza scenę klubową. Tym razem holenderski gwiazdor postanowił sprawdzić się w roli producenta muzyki filmowej i egzamin zdał celująco. Napisana przez niego muzyka do nowego filmu „Kill Switch” jest po prostu epicka!

Nieustannie poszukujący inspiracji Don Diablo w swojej karierze już kilkukrotnie współpracował przy utworach takich gwiazd jak Rihanna, Rudimental, Madonna i Ed Sheeran. W swoim napiętym grafiku znalazł również czas i skomponował piosenkę do gry Batman: Arkham Origins, więc gdy niedawno w sieci pojawiła się informacja o tym, że pomiędzy nowymi singlami oraz remiksem dla The Chainsmokers, Don Diablo pracuje nad tajemniczym projektem, wszyscy wiedzieli, że szykuje się coś kosmicznego i musimy przyznać, że nowe muzyczne oblicze tego holenderskiego producenta jest nie z tej ziemi.

Nowa produkcja Sci-Fi „Kill Switch” pojawi się na ekranach kinowych latem 2017 roku, a przedsmak filmowych emocji prezentuje nam oficjalny teledysk „Echoes”, w którym oprócz postaci Dona Diablo zobaczymy urywki filmu.

W tym roku Dona Diablo polscy fani posłuchać będą mogli nie tylko w kinach, ale także w Kołobrzegu! Don wystąpi na Sunrise Festival 2017 w sobotę 22 lipca.

 

 

16 czerwca 2017