27 kwietnia 2019 / NEWS


Don Diablo, Nervo, Jay Hardway i Keanu Silva dołączają do Sunrise 2019!

Kolejni astyści dołączają do lineup’u Sunrise Festival 2019. Zasilą oni Red Stage w sobotę i niedzielę potężną dawką energii oraz muzyką, która zabierze Was w inny wymiar festiwalowych wrażeń.

Dołącz już teraz do grona uczestników festiwalu Sunrise i baw się z nami w Podczelu!

Don Diablo

Don Diablo Ikona nowoczesnej muzyki tanecznej, człowiek o gołębim sercu i jeden z twórców Future House’u, ale także twórca wytwórni muzycznej Hexagon już po raz czwarty zagra na Sunrise Festival. W ostatnich miesiącach Holender może pochwalić collabami z wielkimi gwiazdami, min. Emeli Sandé i Gucci Mane tworząc hit grany na całym świecie – “Survive” czy dopiero mający swoją premierę numer z Jessie J – “Brave”.

Don wykazał się kreatywnością dzięki ogromnej pasji do kinematografii, co doprowadziło do tego, że wyprodukował i reżyserował wszystkie własne teledyski.

Jego powiązania ze światem filmu wcale się na tym nie kończą – w przeszłości muzyka Dona była wykorzystywana w serialach od CSI po Teenwolf. Posiadający rzeszę fanów w Polsce DJ wystąpi drugiego dnia festiwalu na Red stage.

NERVO

NERVO Australijski duet muzyczny tworzony przez bliźniaczki – Miriam i Olivię. Dziewczyny swoją pozycję na światowym rynku muzycznym wypracowały pisząc i komponując utwory dla światowych gwiazd – między innymi Kylie Minogue, Britney Spears czy Davida Guetty.

Zebrane doświadczenie przełożyły na swoją własną twórczość – doskonale wam znane produkcje „The Way We See The World”, „Revolution”, „Like Home” czy „You’re Gonna Love Again” walnie świadczą o tym, jak dużym warsztatem mogą się pochwalić.

Te panie doskonale znacie z poprzednich edycji naszych imprez – w tym roku zobaczycie je już po raz piąty w historii Sunrise Festival! Wyczekujcie prawdziwych muzycznych bomb na Red Stage!

GROMEE

GROMEE godny reprezentant naszej sceny klubowej po raz kolejny odwiedzi polskie wybrzeże, by udowodnić swoje umiejętności. Nie dajcie się zwieść jego wielkim radiowym przebojom – prócz nich, w setach wychowanego w Krakowie artysty mają swoje miejsce najlepiej wyselekcjonowane klubowe smaczki, które tworzą podczas jego występów jeden z najlepszych klimatów na polskiej scenie muzyki elektronicznej.

Gromee to człowiek wielu talentów – jest nie tylko producentem muzycznym, oprócz tego pisze teksty a nawet… maluje obrazy! Podczas ubiegłorocznej edycji porwał do tańca publikę zarówno w amfiteatrze, jak i na parkingu. W tym roku krakowski artysta pojawi się na Red Stage – głównej scenie tegorocznego Sunrise Festival.

Jay Hardway

Jay Hardway niezwykle uzdolniony DJ i producent prosto z Holandii. Jobke lubi eksperymentować w studiu, co udowodnił już nieraz, tworząc produkcje w wielu różnych gatunkach.

Kluczowy moment w karierze Jaya, który sprawił, że usłyszał o nim cały świat, to wydany w 2013 roku singiel „Wizard”, powstały przy współpracy z jego dobrym przyjacielem Martinem Garrixem. Od tamtej pory Holender jest jedną z czołowych postaci sceny EDM, która nie schodzi z ust fanów nawet na moment.

Jego występ w Podczelu będzie istnym testem nagłośnienia Red Stage. Po prostu nie może Wam to umknąć!

DJ KUBA & NEITAN

DJ KUBA & NEITAN to dwójka przyjaciół, już od lat tworząca jeden z najpopularniejszych duetów producenckich w Polsce – jednak mimo długiego stażu dopiero jakiś czas temu udało im się zyskać spory rozgłos także za granicą.

Ich utwory takie jak „Jungle Jane”, „Columbia” czy „Drop The Beat” są wspierane przez topowe gwiazdy EDM oraz rozbrzmiewają na największych klubowych eventach na całym globie.

Na ich występ koniecznie zabierzcie butelkę wody, gdyż Panowie nie dadzą Wam odpocząć od skakania nawet na chwilę. DJ Kuba & NEITAN po roku przerwy ponownie zawitają na Sunrise Festival, rozgrzewając publikę do czerwoności drugiego dnia imprezy na scenie Red Stage.

Keanu Silva

Keanu Silva długo musiał bić się o rozpoznawalność poza rodzinnymi stronami. Po dłuższym czasie, zainspirowany boomem na Future House, postanowił wziąć się za produkcję muzyki. Jego kariera rozpedzila się na dobre w 2016 roku dzięki singlom w Spinnin Records oraz Mixmash Records – jednak teraz Niemiec jest jednym z głównych filarów Hexagonu, labelu Don Diablo, z którym notabene Keanu wydał nową wersję klasyka “King Of My Castle”.

Utwór jest w naszym kraju, a także w wielu innych krajach świata jednym z najczęściej granych singli w rozgłośniach radiowych. Ten, a także inne utwory sprawiły, że młody producent jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w Polsce – a my lubimy wykorzystywać takie okazje, dlatego Keanu Silva zadebiutuje podczas Sunrise Festival na głównej Red Stage!

27 kwietnia 2019