31 marca 2022 / ARTYŚCI / NEWS


DUBSTEP WKRACZA NA SUNRISE FESTIVAL! OGŁASZAMY ŚWIATOWE GWIAZDY NOWEJ SCENY

Tego nie spodziewał się nikt! Z wielką dumą i ekscytacją prezentujemy zupełnie nowe muzyczne doznania. Ostatniego dnia naszych osiemnastych urodzin z Silver Stage popłyną niszczące dźwięki dubstep, bass i trap. Po sukcesie hardstyle’owej sceny w 2019 roku chcemy iść za ciosem i zadowolić kolejną grupę fanów.

Tę scenę otwiera niekwestionowana legenda – Borgore! Mówiąc wprost ten występ po prostu rozwali system. Potężne nagłośnienie i parkietowe killery nie dadzą odpocząć festiwalowiczom ani przez chwilę. Borgore zadba o niespotykaną dawkę energii, serwując dźwięki mocne niczym spirytus. Setki milionów słuchaczy na całym świecie nie mogą się mylić. Muzyka Izraelczyka dociera do ogromnej liczby ludzi, powodując bezgraniczny headbang.

Na bass’owej scenie zagra też NGHTMRE! To zdecydowanie najlepszy koszmar, jaki można sobie wyobrazić. Gdy NGHTMRE wejdzie do głowy, już nigdy z niej nie wyjdzie. Amerykańska gwiazda elektroniki od lat jest w topce bass’owych artystów. Jeden z albumów Tyler’a dotarł niemal na szczyt listy Billboard’u. Tworzy wspólnie z największymi graczami dubstepowej sceny, wprawiając raz za razem w osłupienie.

Kolejnymi gwiazdami niedzielnej Silver StageModestep! To niezwykle utalentowani artyści, którzy niemal z marszu zyskali wieli fanbase. Ich „Sunlight” oświetliło każdy kontynent, stając się globalnym hitem. Pierwszy album zespołu odbił się głośny echem w wielu krajach, wynosząc ich do miana odkrycia elektroniki. Później było jeszcze lepiej. Grupa nawiązała współpracę z najlepszymi wytwórniami na świecie tworząc muzykę z ikonami gatunku. Występy Modestep to energetyczna mieszanka pełna wrażeń i emocji. Na scenie dzieję aż nadto, co wprawia słuchaczy w szaleństwo. Na Sunrise Festival usłyszycie DJ seta.

Na koniec crème de la crème, czy jak kto woli wisienka na torcie. To będzie potężne uderzenie! Na Sunrise Festival zadebiutują Yellow Claw! Holenderski duet od lat występuję na największych światowych scenach, dlatego nie mogło zabraknąć ich w Podczelu! Jeden ze swoich singli nazwali „El Terror”, co idealnie obrazuje także ich występy. Panowie nie przebierają w środkach i bombardują publiczność najmocniejszymi torpedami. Łączą trap, dubstep, hardstyle i hip-hop wprawiając zachwycając nawet najbardziej wymagających festiwalowiczów. Zbierajcie dużo sił, bo Yellow Claw nie dadzą Wam odpocząć nawet przez chwilę.

18 urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.

Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Paul Kalkbrenner, Oliver Heldens, Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Alesso, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk, Gareth Emery, Nicky Romero, Alok oraz Tchami. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl

31 marca 2022