27 marca 2018 / NEWS


Eddie Halliwell powraca po latach przerwy

Eddie Halliwell to brytyjska legenda elektronicznej sceny tanecznej, bez wątpienia jeden z najbardziej charyzmatycznych DJ-ów na świecie, poza sceną spokojny i zrównoważony, za konsoletą zmienia się w scenicznie zwierze nieustannie manipulując wydobywającymi się z głośników dźwiękami i zaskakując każdą nutą bawiące się tłumy.

 To właśnie dlatego, fani z całego świata, a zwłaszcza fani Sunrise Festival pokochali Eddiego. Halliwell powraca na Sunrise Festival 2018!

Jego występ z roku 2006 w legendarnym kołobrzeskim Amfiteatrze zapisał się na stałe w historii festiwalu. Eddie Halliwell dosłownie rozniósł Amfiteatr i sprawił, że ludzie byli zdumieni. Zdumieni energią, muzyką i DJ-skimi technikami jakimi powalił wszystkich Eddie. Jego set zakończyły gromkie brawa i słowa skandujące przez tysiące fanów ?Eddie, Eddie, Eddie!?. To był wielki początek eksplozji nazwiska Halliwell w kraju Nad Wisłą. Eddie stał się niezwykle popularny, a festiwale dosłownie biły się o jego występ.

Po kilku latach przerwy, Eddie Halliwell powraca do Kołobrzegu. Wystąpi po raz ostatni w legendarnym Amfiteatrze. Miejscu, w którym napisał historię festiwalu. Przygotujcie się na seta, jakiego jeszcze nie słyszeliście!

Bilety: http://www.bilety.sunrisefestival.pl

 

27 marca 2018