31 marca 2022 / ARTYŚCI / NEWS


Eric Prydz, Oliver Heldens i La Fuente zasilają lineup Sunrise Festival!

Organizatorzy Sunrise Festival się nie zatrzymują! W tym tygodniu ogłosili prawie 20 wyjątkowych artystów, którzy uświetnią osiemnaste urodziny festiwalu. To najwięksi z największych, tuzy elektroniki, o których zabiegają festiwale na całym świecie. Do lineup’u dołączyli między innymi Paul Kalkbrenner, ATB, Alesso, Borgore, Nicky Romero, Alok, Gereth Emery i Yellow Claw. Dziś poznaliśmy kolejne spektakularne gwiazdy, które zameldują się w Podczelu.


Na pierwszy ogień coś niespodziewanego. Coś, na co czekały tysiące osób w naszym kraju. Na Sunrise Festival powróci jedyny i niepowtarzalny Eric Prydz! Od dekad w czołówce najważniejszych producentów muzyki elektronicznej. Hipnotyzuje dźwiękami z najwyższej półki, przenosząc słuchaczy w pozaziemski klimat. Prawdziwą sławę przyniosły mu wręcz ikoniczne hity, takie jak „Proper Education” i „Pjanoo”, z którymi podbijał listy przebojów na całym świecie.
To jednak przede wszystkim producent wyjątkowej elektroniki, którą wydaje pod aliasami Pryda i Cirez D. To muzyka z duszą i ogromną dawką emocji. Jego „Opus” czy „Glow” przenoszą w inną rzeczywistość. Tę rzeczywistość usłyszycie w niedzielę 24 lipca na Red Stage.


Do pociągu z artystami Sunrise Festival wsiadł też niezwykle uwielbiany Oliver Heldens! W Polsce gościł już wielokrotnie, za każdym razem zostawiając po sobie wyjątkowe wrażenie. Holender został okrzyknięty jednym z twórców gatunku future-house. Jego „Gecko”, „Koala” i „Can’t Stop Playing” nuci niemal każdy entuzjasta klubowych brzmień. Muzyka Oliego dociera wprost do serca, które pompuje ją do każdej komórki ciała wprawiając w niekończący się taniec. 
Pod aliasem HI-LO zdobywa techniczny rynek elektroniki. Zawsze pozytywny, uśmiechnięty i pełen energii. Już nie może się doczekać spotkania z Wami, bo jak mówi, polska publiczność jest najlepsza. Nie możemy się nie zgodzić! Oliver Heldens zagra dla Was w piątek 22 lipca na White Stage. Będzie bujało!


W lineup’ie festiwalu wschodzącego słońca melduje się także La Fuente! Drugiego tak pozytywnego artysty można szukać ze świecą! Wielbiciel tłustych basów i szybkich samochodów. Holender nie boi się łączyć różnych gatunków. Sporo eksperymentuje, a to przynosi niezwykłe efekty. Swoje single wydaje w największych światowych wytwórniach. Jego zwariowane i unikalne sety przyciągają na koncerty tysiące fanów. Na Sunrise Festival grał już dwukrotnie, za każdym razem robiąc na uczestnikach ogromne wrażenie. Tym razem usłyszycie go w piątek 22 lipca na White Stage! Będzie gorąco!


18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.


Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Jax Jones, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk, Modestep, Sikdope, Alex M.O.R.P.H. oraz Tchami. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl

31 marca 2022