4 maja 2017 / NEWS


Fafaq w sobotę na Sunrise Festival 2017

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy kolejną gwiazdę, która w przedostatni weekend lipca 2017 zagra dla Was w Kołobrzegu!

Fafaq to doceniany na całym świecie dj i producent. Swoje pierwsze umiejętności muzyczne zdobywał w rodzinnym Ostrowie Wielkopolskim, ale jego talent sięgał znacznie, znacznie dalej. Na światowe sceny wdarł się (z) przebojem „Opus Magnum” poprzedzonym równie popularnym „The Step”. Jego kawałek „Tiger“ wyprodukowany wspólnie z R3habem i Skytechem grany był przez największe gwiazdy muzyki elektronicznej, takie jak Hardwell, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike czy W&W, a utwory „Fever“ oraz „Indigo“ (z Yvesem V oraz Skytechem) i przeróbka wielkiego hitu Steviego Wondera „Sir Duke“ (wspólnie z Firebeatz) uplasowały go na szczytach polskich i zagranicznych list przebojów. Fafaq swój mix housowej energii z nutami nowoczesnych brzmień future zaprezentuje drugiego dnia festiwalu.

Ostatnie dostępne bilety VIP na pierwszy i trzeci dzień festiwalu można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

4 maja 2017