18 kwietnia 2018 / NEWS


Fedde le Grand odświeżył wielki przebój

Fedde le Grand odświeżył wielki przebój

Trudno w to uwierzyć, ale właśnie mija 10 lat, odkąd świat usłyszał wielki hit Fedde le Granda z Idą Corr ?Let Me Think About It?. Takiego startu do wielkiej międzynarodowej kariery urodzonemu w holenderskim Utrechcie DJ-owi mógłby pozazdrościć sam Usain Bolt. Nawet najstarsi górale nie pamiętają innego utworu, który zdobył szczyty list przebojów w tak imponującym tempie. Teraz Fedde daje nam okazję do poznania go ponownie, w nowej, ale równie apetycznej formie.

Let Me Think About It to jeden z najczęściej granych utworów w polskich klubach. Doskonale pamiętamy, jak ten taneczny bit połączony z magicznym wokalem Idy Corr przeszywał nasze ciała i sprawiał, że klubowe parkiety zapełniały się niczym polskie pociągi w czasie długiego weekendu majowego. To był krok milowy w karierze Fedde le Granda. Utwór ten, obok kolejnego przeboju ?Put Your Hands Up For Detroit? zagwarantował mu bilet na główną scenę największych festiwali muzycznych, a charyzma FLG i niesamowite set sprawiły, że w Kołobrzegu słyszeliśmy go już pięciokrotnie. Fedde bowiem został okrzyknięty nieoficjalnie rezydentem Sunrise Festival.

Po krótkiej przerwie wraca do Kołobrzegu, by wspólnie z kilkudziesięcioma tysiącami fanów pożegnać Amfiteatr w najlepszym stylu.

Oficjalny mix ?Let Me Think About It? usłyszycie tutaj

 

Piątek na scenie w Amfiteatrze zapowiada się epicko! Po bilety odsyłamy Was na stronę internetową: www.SunriseFestival.pl

18 kwietnia 2018