31 marca 2017 / NEWS


Galantis wystąpią w Kołobrzegu!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w Kołobrzegu dla dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Na jubileuszowej edycji festiwalu zadebiutuje duet Galantis!

Galantis to duet szwedzkich producentów i DJ-ów – Christiana Karlssona i Linusa Eklöwa, których muzyczne drogi przecięły się w legendarnym studio Robotberget w Sztokholmie. Wcześniej, panowie skupiali się na indywidualnych sukcesach i produkowaniu przebojów dla największych gwiazd sceny pop – Linus pod pseudonimem Style of Eye współpracował z Usherem, Kylie Minogue i Lily Allen, Christian jako Bloodshy przyczynił się do sukcesów Britney Spears, Kylie Minogue, Madonny, Jennifer Lopez, Katy Perry i Kelis. Pomysł współpracy narodził się po tym, gdy Linus zremiksował przebój „Animal” – zespołu Christiana Miike Snow, a pomiędzy muzykami narodziła się trwająca do dzisiaj przyjaźń. Pierwszy singiel Galantis „You” wydany w 2013 roku oczarował scenę EDM z samym Tiesto na czele, który stworzył oficjalny remiks tego utworu, a kolejne przeboje „Runaway (U&I)“ oraz „No Money“ są nadal bardzo często puszczane w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Galantis wystąpią na żywo w sobotę 22 lipca na Sunrise Festival 2017.

Bilety na piątek i sobotę wyprzedały się w mgnieniu oka. Ostatnie dostępne bilety na trzeci dzień festiwalu, tj. niedzielę 23 lipca można zamówić na stronie: www.sunrisefestival.pl.

31 marca 2017