4 maja 2017 / NEWS


Gromee w drugim dniu festiwalu w Amfiteatrze!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy kolejną gwiazdę, która w przedostatni weekend lipca 2017 zagra dla Was w Kołobrzegu!

Gromee to człowiek orkiestra – dosłownie i w przenośni. Ten krakowski DJ i autor tekstów doskonale sprawdza się jako producent oraz remikser, a nawet rysownik i malarz. W swoich utworach często wykorzystuje naturalne brzmienie żywych instrumentów i współpracuje z muzykami z pogranicza hip-hopu, jazzu i soulu. Otwartość na inspiracje płynące z każdego gatunku muzycznego sprawiła, że Gromee doceniany jest na całym świecie i z powodzeniem kooperuje z największymi studiami, a w jego solowych projektach udzielali się m.in. wokalista Andreas Moe („Gravity”), multiinstrumentalista Anderz Wrethov („Live Forever”) i WurlD („Follow You) znany ze współpracy z Timbalandem. To właśnie utwór „Follow You” podbił europejskie listy przebojów, grany był przez rozgłośnie radiowe w Danii, Szwecji, Holandii, Czechach, Niemczech, Rosji i podobnie jak singiel „Spirit” zdobył status Złotej Płyty. Gromee wystąpi na scenie w Amfiteatrze w drugim dniu Sunrise Festival 2017.

Ostatnie dostępne bilety VIP na pierwszy i trzeci dzień festiwalu można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

4 maja 2017