9 marca 2019 / NEWS


Headhunterz, Zatox, Noisecontrollers otwierają Hardstyle` ową część Line-up`u!

W tym roku Sunrise Festival czekają spore zmiany. Miejsce, w którym fani muzyki tanecznej będą oddawać się dobrej zabawie, nie jest jedyną nowinką – oprócz tego zostanie zrealizowane miasteczko festiwalowe SunCity, a także zwiększona ma być ilość scen – z trzech do pięciu.

Na jednej z nich będzie można usłyszeć brzmienia w rytmie co najmniej 150 uderzeń na minutę. Organizatorzy postanowili bowiem zaprosić do Podczela Hardstyle‘owych wykonawców z najwyższej światowej półki. Przedstawiamy  pierwszych pięciu artystów, którzy zagrają na Silver Stage podczas pierwszego dnia festiwalu (a więc w piątek, 19 lipca).
Czas przyjrzeć im się z bliska!

 

Keltek

Żywa legenda holenderskiej sceny hardstyle. Karierę rozpoczął solo, jednak w 2008 roku wszedł w skład duetu Psyko Punkz, gdzie święcił największe triumfy. Sven – bo tak ma na imię producent – może poszczycić się regularnymi wydawnictwami w labelu Scantraxx oraz występami na głównych scenach festiwali hardstyle, tak licznych w jego rodzinnym kraju. W oczach fanów uchodzi za mistrza euforycznych melodii i geniusza sound designu.

Niesamowicie energetyczną dawkę hardstyle poczujecie na swojej skórze podczas Sunrise Festival, gdzie taka muzyka zagości po raz pierwszy w historii!

 

Headhunterz

Jeden z najpopularniejszych hardstyle’owych artystów na świecie. Wielu ludzi właśnie dzięki niemu zawdzięcza poznanie tego gatunku. Kilka lat temu Willem postanowił jednak spróbować swoich sił w bardziej mainstreamowych brzmieniach – dzięki czemu udało mu się współpracować z takimi gwiazdami EDM, jak KSHMR, W&W oraz Hardwell. Mimo to muzyczne serce artysty nadal biło w rytmie 150 uderzeń na minutę – dlatego w 2017 ogłosił swój wielki powrót do muzyki Hardstyle. Holender zagwarantuje nam konkretną dawkę mocnych brzmień na najwyższym poziomie, po raz drugi prezentując się przed kołobrzeską publicznością. To będzie wielki powrót na Sunrise Festival!

 

Noisecontrollers

Od ponad dekady jest jednym z najmocniej rozchwytywanych hardstyle’owych artystów na świecie. Sukces opiera się na niezwykłym talencie do tworzenia muzyki z kreatywnością i pasją, której Bas – od 2013 roku jedyny członek projektu – ma co niemiara. Jest pionierem w tworzeniu innowacyjnej muzyki i w ten sposób od lat pozostaje na szczycie sceny Hardstyle, co pozwoliło także na współprace z najbardziej uznanymi nazwiskami w branży. Już nie możemy się doczekać występu producenta podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival!

 

Zatox

Nie tylko Holandia ma się czym pochwalić na scenie muzyki hardstyle – także Włosi mają solidną reprezentację, na której czele stoi Zatox. Producent od siedemnastu lat tworzy naprawdę energetyczne i porywające do szalonej zabawy brzmienia, wydawane w Dirty Workz – jednej z wiodących światowych wytwórni hardstyle’owych. Gerardo daje do wiwatu także – a raczej powinniśmy powiedzieć, że w szczególności – podczas występów w klubach i na największych festiwalach. Nie będzie to co prawda pierwszy występ Włocha w Polsce – ale możemy za to zapewnić, że na Sunrise Festival w Podczelu zobaczycie go w szczytowej formie!

 

Frontliner

Tak istotnej dla hardstyle’owej sceny postaci przedstawiać nie trzeba nikomu. Frontliner, bo o nim mowa, swoją muzyczną przygodę rozpoczął już w 2005 roku, wtedy jako Abject. W 2010 skomponował hymn dla InQontrol – „Save.Exit.Planet”, natomiast w kolejnych latach był odpowiedzialny za hymny takich imprez, jak Reverze, Q-Base czy Defqon.1. Jego produkcje od 2012 roku możecie znaleźć w „Keep It Up Music” – wytwórni założonej przez niego samego. Jego jedyna w swoim rodzaju muzyczna selekcja zachwyciła już niejednego fana cięższej stopy – teraz przyszedł czas pokazać swoje możliwości przed polską publicznością podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival!

 

 

 

9 marca 2019