8 lutego 2018 / NEWS


II faza line-up’u na Sunrise Festival 2018!

Ostatni weekend lipca 2018 zapowiada się niezwykle gorąco. To wszystko za sprawą kolejnej edycji Sunrise Festival w Kołobrzegu. Właśnie potwierdziliśmy kolejne gwiazdy, które przyjadą do nadmorskiego kurortu. Malaa, Timmy Trumpet, Bassjackers, Brohug, Fedde le Grand i Throttle uzupełniają tegoroczny line-up. Zaczyna robić się naprawdę ciekawie!

Malaa to ciemna strona elektronicznej sceny tanecznej, tajemniczy producent i DJ ukrywający się zawsze pod ciemną kominiarką. Wiemy o nim jedynie to, że pochodzi z Paryża, że należy do Pardon My French, i że jego muzykę w przeciwieństwie do jego personaliów zna cały świat. Głęboki bas, mroczne melodie, końska dawka klubowej perkusji to nieodzowne składowe utworów Malaa, przemawiające w jego imieniu lepiej niż zespół ekspertów ds. PR. Malaa sukcesywnie buduje swoją markę występując na największych scenach festiwalowych i wydając intrygujące kawałki takie jak “Notorious”, “BelleVille” czy “Prophecy” z Tchamim. Tajemniczy gwiazdor wystąpi na Sunrise Festival 2018 na scenie w Amfiteatrze już pierwszego dnia Festiwalu.

Timmy Trumpet to australijski artysta, który swoją karierę na scenach EDM rozpoczął od… grania na trąbce. Jego pasja, muzyczne mistrzostwo oraz niezwykła łatwość w tworzeniu melodii sprawiły, że szybko stał się stałym bywalcem DJ-skich występów na Ibizie i w końcu postanowił sam zostać producentem. Nie musimy chyba dodawać, że momentalnie dostał się do wielkiej czołówki reprezentantów sceny EDM. Jego pierwszym międzynarodowym hitem solowym był utwór „Freaks“ wydany w 2014 roku. Kolejnymi utworami, które zrobiły zamieszanie na rynku były „Toca“ z Carnagem i KSHMR’em oraz „Party Till We Die“ z MAKJ’em. Timmy Trumpet wystąpi po raz pierwszy przed kołobrzeską publicznością na scenie na parkingu w drugim dniu Sunrise Festival 2018.

Bassjackers to prywatnie przyjaciele, zawodowo partnerzy. Żywe legendy holenderskiej sceny EDM-u władające konsoletą z z niezwykłą maestrią. Ich klubowe rakiety, takie jak „Savior“, „Memories“ czy „Pillowfight“ zawsze trafiają do celu i porywają do tańca wszystkich bez wyjątku. Bassjackers zamierzają przetestować moc nagłośnienia Sunrise Festival 2018 już w piątek 27 lipca na scenie na parkingu przy okazji debiutując przez kołobrzeską publicznością.

BROHUG to więcej niż producenckie trio ze Szwecji, to styl… muzyczny broHouse. Dziki, momentami nawet mroczny, ale jednocześnie wzbogacony w funkowe bity, porywający do tańca, nawiązujący do korzeni elektronicznej muzyki tanecznej i podbijający sceny klubowe na całym świecie. Brohug to projekt stworzony w zaciszu studyjnego kompleksu w Szwecji przez dwójkę braci i Huggy’go (stąd właśnie nazwa Brohug), znani z mistycznego kawałka „Papparazi” i remiksu „Falling”. Warto doświadczyć nowego z Brohug, tym bardziej, że szwedzkie trio będzie gościem Sunrise festival 2018 i wystąpi 28 lipca na scenie na parkingu.

Fedde le Grand to przedstawiciel holenderskiej sceny klubowej. Swoją pasję do muzyki klubowej zmienił w sposób na życie spędzając każdą chwilę w studio w Utrechcie, gdzie powstały jego wielkie przeboje: „Put Your Hands Up For Detroit“, legendarne „Let Me Think About It“ z Idą Corr czy klubowy „Metrum“. Fedde to nie tylko utalentowany producent, ale również świetny promotor, który w swojej wytwórni Flamingo Recordings wypromował artystów takich jak Nicky Romero czy Deniz Koyu. Określany zgodnie przez bywalców Sunrise Festival honorowym rezydentem Amfiteatru powróci do Kołobrzegu pierwszego dnia festiwalu.

Throttle to jedno z najciekawszych nazwisk na scenie klubowej i hipnotyzujący talent, którego niesamowity rozwój śledzimy z wypiekami na twarzy. Jego kariera muzyczna zaczęła się w wieku 8 lat, kiedy to rozpoczął naukę gry na gitarze. Solidne podstawy pozwoliły młodemu muzykowi na zbudowanie bogato wyposażonego warsztatu muzycznego i rozpoczęcie produkcji pierwszych elektronicznych bitów. Już jako nastolatek Throttle produkował kawałki o niebagatelnym potencjale i jedynie kwestią czasu był moment, w którym usłyszy o nim cały świat. Moment ten nadszedł oczywiście szybciej niż się spodziewaliśmy – Throttle wygrał bowiem konkurs na remiks dla Louis La Roche, a następnie wyprodukował singiel „Reasons” będący częścią Project 46 i goszczący przez ponad tydzień na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się utworów Beatport. Throttle na swoim koncie ma dzisiaj wspólne utwory z Oliverem Heldensem czy Galantis i radiowy przebój „Hit The Road Jack“. Zadebiutuje w Kołobrzegu w pierwszym dniu Sunrise Festival na scenie na parkingu.

Przypominamy, że trwa pre-rejestracja biletów na Sunrise Festival 2018. Uczestnicy mogą dokonać rezerwacji biletów w uśrednionej cenie 199 zł i opłacić je między 25 a 28 dniem lutego na stronie www.bilety.sunrisefestival.pl. Cena biletów w sprzedaży regularnej zaplanowanej na 1 marca 2018 będzie wyższa.

8 lutego 2018