Dojazd

Samochód:

Jeśli na Sunrise Festival wybierasz się samochodem, najłatwiej dojechać do Kołobrzegu drogą krajową nr 11, która prowadzi z Bytomia do Kołobrzegu (przez Poznań). Kierowcy mogą również wybierać alternatywne drogi, takie jak droga krajowa numer 6 (Szczecin-Gdańsk) lub droga wojewódzka nr 163 w północnej części Polski w zachodniopomorskim, która łączy Wałcz z Kołobrzegiem.

Pociąg:

Dla wszystkich wybierających się na Sunrise Festival pociągiem zalecamy wybierać przejazdy kolejowe liniami PKP Intercity S.A.. Do Kołobrzegu można dojechać bezpośrednio m.in z takich miast jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań czy Wrocław. Więcej informacji na temat dokładnego rozkładu jazdy znajdziesz na stronie: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/komunikaty/dodatkowe-pociagi-z-kolobrzegu-do-warszawy-i-wroclawia-30-lipca-2018-roku.html

Wspólne przejazdy:

Polecamy również skorzystać z oferty BlaBlaCar, gdzie każdego dnia zamieszczane są ogłoszenia przejazdowe do Kołobrzegu z każdej części Polski. Więcej informacji: www.blablacar.pl.