23 lutego 2018 / NEWS


IV faza line-up’u – do Kołobrzegu powracają legendy!

Line-up szesnastej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę. Na kilka dni przed zakończeniem się pre-rejestracji biletów, ujawniamy kolejne nazwiska gwiazd, które wystąpią trzeciego dnia Festiwalu. Do Kołobrzegu po wieloletniej przerwie powracają Eddie Halliwell, Marco V i Rank 1. Usłyszymy również Jochena Millera i Rubena de Ronde! Pre-rejestracja biletów kończy się w niedzielę 25 lutego!

Eddie Halliwell to DJ bardziej energetyczny niż podwójne espresso, znany ze świetnego kontaktu z publicznością, zarażających wszystkich swoją pasją i pozytywnym sposobem bycia, to człowiek, z którym chcielibyśmy wylądować na bezludnej wyspie (o ile miałby ze sobą konsoletę). Eddie to legenda brytyjskiej sceny muzycznej, wieloletni rezydent cyklu imprez Cream na Ibizie oraz współpracownik BBC Radio 1. Wszyscy doskonale pamiętamy jego występ na Sunrise Festival 2006 i z chęcią usłyszymy go w Kołobrzegu ponownie po 7 latach. Nasz brytyjski przyjaciel wystąpi dla Was w niedzielę 29 lipca w ostatnim dniu Sunrise Festival na scenie w Amfiteatrze.

Marco V to klasyka holenderskiej sceny klubowej. Pasjonata mocnych basów i wzniosłych melodii. Wszystkie sygnowane jego pseudonimem produkcje mają swój charakterystyczny styl, który jest najlepszym gwarantem doskonałej zabawy. Pierwszy raz o Marco V usłyszeliśmy przy okazji wydania przez niego fenomenalnego remiksu „Cafe Del Mar“. Później równie mocno zachwycaliśmy się „Simulated“, „Godd“, „More Than A Life Away“ czy „Red Blue Purple“ z albumu 200V. Marco to historia muzyki tanecznej, dlatego nie mogło go zabraknąć na The History of Sunrise Festival 2018 w niedzielę 29 lipca na szesnastej edycji Festiwalu.

Rank 1 to dla wielu fanów Trance zdecydowany numer jeden wśród holenderskich duetów DJ-skich. Powołany do życia w 1997 roku duet, przez ponad 20 lat wyprodukował dziesiątki utworów, które na stałe zapisały się w historii muzyki elektronicznej. Pierwszy z nich powstał już w 1999 roku i jego nazwę zna każdy bywalec Sunrise Festival – to „Airwave”. Ten klasyk klasyków jest perłą w kolekcji każdego poławiaczy płyt winylowych, a przecież takich klasyków Rank 1 wyprodukował znacznie więcej, wystarczy przecież wymienić “L.E.D There Be Light”, “The Great Escape” i “Symfo” które było oficjalnym hymnem Sunrise Festival w roku 2009. Rank 1 wystąpią dla polskiej publiczności w niedzielę 29 lipca na scenie w Amfiteatrze.

 Jochen Miller swoją karierę rozpoczynał w holenderskich klubach muzycznych w latach 90. To właśnie tam szlifował swoje umiejętności, podpatrywał najlepszych, startował w konkursach DJ-skich i… powoli wspinał się na sam szczyt sceny Trance. Nie tylko jako DJ, ale także jako producent. Zawsze lubił energetyczny bit i mocny bas, i właśnie za to my zawsze lubiliśmy jego utwory. Na scenie klubowej zaistniał swoim pierwszym singlem “Vanity”, a swoją pozycję wśród najlepszych ugruntował między innymi dzięki “Mono Dura”, “Brace Yourself” i “Lost Connection”. Jochen pokaz swojego kunsztu da na The History of Sunrise Festival w niedzielę 29 lipca.

Ruben de Ronde to utalentowany DJ i producent od początku swojej kariery związany z Armada Music. Swoje umiejętności pilnie rozwijał pod okiem mistrza i legendy Armina van Buurena, którego jest głównym supporterem i jedynie kwestią czasu było zdobycie przez niego popularności. Jego kariera nabrała kształtów po wydaniu remiksu „Try” Cosmic Gate i współpracy z Above & Beyond, ale Ruben nie zamierzał stać w miejscu – o wyprodukowanym niedawno przez tego młodego Holendra technicznym kawałku „Stoer“ granym w setach m.in przez Jorisa Voorna można powiedzieć tylko jedno – jest grubo i z pewnością grubo też będzie w niedzielę 29 lipca na Sunrise Festival 2018, ponieważ właśnie wtedy swój set zaprezentuje nam Ruben na scenie na parkingu.

Przypominamy, że pre-rejestracja biletów na Sunrise Festival 2018 kończy się z dniem 25 lutego. Uczestnicy mogą dokonać rezerwacji biletów w uśrednionej cenie 199 zł i opłacić je między 25 a 28 dniem lutego na stronie www.bilety.sunrisefestival.pl. Cena biletów w sprzedaży regularnej zaplanowanej na 1 marca 2018 będzie wyższa.

 

23 lutego 2018