12 lipca 2018 / NEWS


Jak debiutować, to tylko na Sunrise Festival!

Sunrise Festival to najlepsze miejsce dla młodych producentów i DJ-ów. Organizatorzy festiwalu od zawsze wyławiali perełki z otchłani muzycznej sceny i zapraszali za konsoletę wschodzące gwiazdy EDM. Przykład? Hardwell! Znacie go wszyscy, ale jeszcze kilka lat temu, gdy młody holenderski artysta po raz pierwszy gościł na scenie Kołobrzegu, słyszało o nim niewielu. Teraz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd, a jego trasy koncertowe są równie ważne jak podróże Krzysztofa Kolumba do Ameryki. Na szesnastej edycji Sunrise Festival nie będzie inaczej ? w naszym Line-up?ie znajdzie się miejsce dla debiutantów, takich jak Robin Schulz czy Felix Jaehn i wielu, wielu innych!

Line-up Sunrise nie ustępuje w niczym wielkim światowym festiwalom muzycznym. W tym roku po raz kolejny będzie można usłyszeć i zobaczyć nazwiska z najwyższej półki, cr?me de la cr?me sceny, największych z największych oraz… debiutantów, którzy jeszcze nie mieli okazji pojawić się w Kołobrzegu.

Pierwszy dzień Festiwalu to swojego rodzaju pojedynek niemieckich gigantów. Młodzi gniewni, Felix Jaehn i Robin Schulz. Pierwszy z nich, Felix wystąpi na scenie na parkingu, natomiast Robin zaprezentuje swoje umiejętności w Amfiteatrze. Patrząc dalej, pierwszego dnia usłyszymy również holenderski duet Bassjackers, a specjalnie z Australii przyleci do nas Throttle, odpowiedzialny za ubiegłoroczny hit sceny na parkngu ?Baddest Behaviour?.

W sobotę będzie równie pysznie. Z Francji nadciągnie bowiem do nas jedno z najbardziej rozchwytywanych nazwisk festiwalowych, DJ SNAKE. Czyli twórca mega hitów ?Turn Down For What? i ?Let Me Love You? z Justinem Bieberem. Obok niego na scenie po raz pierwszy w Kołobrzegu reprezentanci nowoczesnego bass house – BROHUG i australijczyk Timmy Trumpet. W Amfiteatrze pod banderą wytwórni Olivera Heldensa zadebiutują anglicy Disciples, Jax Jones i Billy Kenny.

Trzeciego dnia, zaplanowanego dla klasyki Sunrise Festival, obok starych wyjadaczy na scenie zobaczymy po raz pierwszy Vini Vici. Gorący izraelski duet, który podbija muzyczne festiwale za sprawą swoich euforycznych psy-transowych utworów. Zanim jednak z głośników popłynie muzyka na 138 bpm, to posłuchamy holenderski duet Sunnery James & Ryan Marciano, stałych bywalców hiszpańskiej Ibizy. 

Tego lata, Sunrise Festival ogłosił również trzecią scenę na której panować będą alternatywne dźwięki i techno. Tam, przez całe 3 dni panować będzie świeżość okraszona mega nazwiskami. Alan Fitzpatrick, Booka Shade, Fritz Kalkbrenner, Ilario Alicante czy Oliver HuntemannTiga, Agoria i Nic Fanciulli. Tego Kołobrzeg jeszcze nie słyszał!

Najbliższa okazja, aby posłuchać występów wspomnianych Artystów nadejdzie już za kilka tygodni. Usłyszymy ich między 27 a 29 lipca w Kołobrzegu, na Sunrise Festival 2018.

BILETY do nabycia: www.bilety.sunrisefestival.pl

12 lipca 2018