1 grudnia 2019 / Bez kategorii / NEWS


KARTY PODARUNKOWE SUNRISE FESTIVAL i MDT STYLE. WPROWADZAMY NOWE PRODUKTY!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom poszerzamy ofertę w naszym sklepie internetowym MDT Style dostępnym pod adresem  mdtstyle.pl.

Wszyscy chętni będą mogli zakupić kartę podarunkową na zakupy w sklepie MDT Style lub na zakup biletów na Sunrise Festival (w czasie działalności bileterii)!

To idealny pomysł na prezent, dzięki któremu sprawicie swoim bliskim wiele radości. 

Do wyboru mamy następujące rodzaje kart podarunkowych:

SUNRISE FESTIVAL o wartości 100, 300 lub 500 złotych do wykorzystania w bileterii Sunrise Festival –  bilety.sunrisefestival.pl w czasie jej działania.

MDT STYLE o wartości 100, 200, 300, 400 lub 500 złotych do wykorzystania w sklepie MDT Style na dowolne produkty.

Wybrać można również sposób otrzymania wybranej karty:

E-KARTA – zakupioną kartę otrzymacie mailem i jeśli chcecie, można ją wydrukować w domu.

KARTA PAPIEROWA – wydrukowana, w ozdobnej kopercie, zostanie przesłana kurierem na adres podany w formularzu zamówienia.

Na karcie znajdziecie specjalny kod, który należy wpisać podczas składania zamówienia w odpowiednim miejscu. Tym samym wartość zakupów zostanie pomniejszona o kwotę, jaka widnieje na karcie podarunkowej. Co ważne kartę można użyć tylko jeden raz, więc warto przemyśleć swoje zakupy, by nie stracić pozostałych środków.

Kod ważny jest od momentu zakupu karty przez 12 miesięcy i nie dłużej niż do wyznaczonego terminu ważności.

Dodatkowo Kartę Sunrise Festival możecie również zabrać do Podczela jeśli nie została wcześniej wykorzystana do zakupu biletów i doładować nią opaskę, która będzie Waszym środkiem płatności podczas festiwalu w dniach 24-26 lipca 2020 roku.

Jesteśmy pewni, że karty podarunkowe przypadną Wam do gustu. To zawsze trafiony prezent, a często spełnienie marzeń dla obdarowanej osoby.

Sklep MDT Style zostanie ponownie uruchomiony 2 grudnia.

1 grudnia 2019