9 marca 2024 / Bez kategorii


Kobieca odsłona sceny Black Stage na Sunrise Festival

Ann Clue, Chelina Manuhutu, Ida Engberg, KASIA, Lilly Palmer, Tini Gessler dołączyły do sobotniego składu Black Stage na Sunrise Festival 2024.

Ogłoszenie otworzyła szwedzka dj-ka i producentka muzyczna – Ida Engberg. Jej styl łączy w sobie wyraziste, rytmiczne techno, hipnotyzującą linię melodyczną i wykorzystanie nowoczesnych technologii. Engberg jako dj zdobyła ogromną popularność biorąc udział w wielkich festiwalach, występowała w najbardziej prestiżowych klubach na całym świecie. Wyróżnia się niesamowitą charyzmę i umiejętnością budowania kontaktu z publicznością.

W sobote na Black Stage zagra dla Was Ann Clue – niemiecka dj-ka związana z Borisem Brejchą, producentka muzyki high-tech minimal. Wspólnie z Borisem Brejchą i Denizem Bulem założyła wytwórnię Fcking-Serious-Family. W ciągu zaledwie trzech lat Ann Clue zagrała w aż 35 krajach. Artystka na swoim koncie ma występy na największych festiwalach elektronicznych na świecie

Do Kołobrzegu zawita również Tini Gessler.  W 2022 roku wydała swoje pierwsze EP „Going On” we współpracy z Toni Vargą, co przyniosło ogromny sukces i wzmocniło jej pozycję jako producentki. Artystka tworzy energetyczną muzykę z gatunku deep/tech-house, która wyróżnia się pulsującymi rytmami i melodyjnymi wstawkami. Swoją inspirację muzyczne czerpie głównie z podróży i doświadczeń związanych z naturą.

Nie zabrakło polskiego akcentu! KASIA, artystka o polskich korzeniach, która zdobywa najbardziej pożądane kluby i festiwale na świecie, jak Ultra Miami i Resistance zagra ponownie dla kołobrzeskiej publiczności. DJ-ka i producentka porywa tłumy swoją energią i porywającą selekcją, łączy melodyjne techno z nurtami etnicznymi co buduje mistyczną atmosferę, która stała się jej znakiem rozpoznawczym

Skład zasiliła też Chelina Manuhutu. Artystka, która regularnie występuje w największych klubach, takich jak Pacha Ibiza czy Blue Marlin. Utalentowana, silna i kobieca, jedna z najbardziej obiecujących artystek na globalnej scenie muzycznej undergroundu

Ogłoszenie zamknęła Lilly Palmer! Gwiazda z Zurychu, która cieszy się rosnącą popularnością wśród publiczności techno i underground. Lilly Palmer świetnie czuje się podczas występów na żywo, swoją obecność w branży buduje również przez konsekwentną obecność w social mediach.

Przed nami noce pełne wakacyjnej atmosfery i muzyki elektronicznej!  Bilety na wydarzenie oraz cały Sunrise Festival są dostępne na stronie internetowej https://bilety.sunrisefestival.pl.

9 marca 2024