1 grudnia 2021 / ARTYŚCI / NEWS


Kolejna gwiazda trance’u dołącza do lineup’u Sunrise Festival 2022!

Po niezwykle udanym debiucie w 2019 roku KhoMha powraca do Podczela! Wielu z Was wspomina ten występ do dziś, dlatego nie mogło go zabraknąć na 18. urodzinach festiwalu wschodzącego słońca. To artysta charyzmatyczny i bardzo utalentowany! Podczas jego występów nie sposób ustać w miejscu.


Kolumbijczyk to przedstawiciel szeroko pojętej muzyki trance – od progressive, po psy. Prezentuje niezwykle energetyczne dźwięki, łącząc je z przejmującymi wokalami i euforycznymi melodiami, które potrafią przenieść do raju. Tworzy od 15 lat. Szybko zwrócił na siebie uwagę takich postaci jak na przykład Armin van Buuren. To między innymi w jego wytwórni KhoMha wydaje swoje utwory.


Święci też triumfy w swoim rodzinnym kraju. W 2017 roku został uznany najlepszym kolumbijskim DJ’em podczas Colombia Dance Awards. Ostatnio sporo eksperymentuje. Jego singiel „Carbon Voices” to mocno techniczne brzmienie, które ukazało się nakładem labelu Heldeep, założonego przez Oliver’a Heldens’a. Czy to jednarazowy skok w bok, a może zapowiedź czegoś nowego? To okaże sie za jakiś czas.  KhoMha wystąpi na Sunrise Festival 2022 i dołoży do pieca w sobotę 23 lipca, oczywiście na Blue Stage. 18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.


Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią między innymi jeszcze David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa oraz Marshmello. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl.

1 grudnia 2021