27 czerwca 2018 / NEWS


Kolejne nazwiska trzeciego dnia Festiwalu! Dj Kris i inni!

Mówi się, że niedziela na Sunrise Festival jest bezcenna. To wszystko za sprawą najwiekszych klubowych klasyków granych tego dnia w Kołobrzegu. Tradycyjnie, Sunrise Festival zaprasza na powrót do przeszłości, który obok Armina van Buurena zafundują Diabllo, Cez Are Kane, Jay Bae, Gregory i legenda polskiej konsolety we własnej osobie DJ Kris!

DJ Kris wielokrotnie wspominał, że DJ-em został? przez przypadek. Cóż, takie przypadki powinny zdarzać się jak najczęściej. Z pewnością nie pomylimy się, jeżeli stwierdzimy, że DJ Kris mógłby być na pulpitach komputerów wszystkich fanów muzyki tanecznej, ponieważ to ikona polskiej sceny. W 2003 roku, postanowił przenieść swoją imieninową imprezę do kołobrzeskiego Amfiteatru i może nieco nieświadomie zapoczątkował największy festiwal EDM w Polsce. Szesnasty Sunrise Festival odbędzie się w ostatni weekend lipca, na którym oczywiście nie zabraknie legendy polskiego clubbingu, DJ?a Krisa.

Diabllo na polskiej scenie klubowej pojawił się dawno temu, w czasach, gdy kasety magnetofonowe były najpopularniejszym nośnikiem muzyki. Pasja, która emanuje z Diabllo, sprawia, że jest on nieustannie rozchwytywany i przemierza DJ-skie szklaki wzdłuż i wszerz, dając niesamowite pokazy swojej technicznej maestrii. Cez Are Kane to pochodzący z Koszalina DJ i producent. Już od najmłodszych lat był zafascynowany muzyką ? słuchał, słuchał i jeszcze raz słuchał, nieustannie rozwijając swój gust i poszukując muzycznej ziemi obiecanej, którą odnalazł? w Londynie. To właśnie w angielskiej stolicy, w klubie Fabric zakochał się bez pamięci w muzyce house i progressive.  Z pewnością odświeży wszystkim pamięć i zafunduje największe przeboje ze swojej muzycznego kolekcji. Jay Bae to poznański DJ i stały bywalec Sunrise Festival. Znany (i lubiany) ze swojej otwartości na muzyczne eksperymenty, natomiast Gregory to niezwykle charyzmatyczny DJ, który z powodzeniem poradziłby sobie w roli gospodarza telewizyjnego show. Jego niekończąca się, sceniczna energia sprawia, że podejrzewamy, iż jako pierwszy na świecie wynalazł perpetuum mobile. Gregory ze swoim muzycznym przedstawieniem zaprezentuje się w niedzielę na Sunrise Festival na scenie w Amfiteatrze.

Bilety na niedzielę na Sunrise Festival 2018 dostępne są na stronie internetowej: www.SunriseFestival.pl

27 czerwca 2018