28 lutego 2017 / NEWS


Kris Kross Amsterdam zadebiutują na Sunrise Festival 2017

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Kolejnymi gwiazdami, które w przedostatni weekend lipca 2017 zagrają w Kołobrzegu dla dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej będą Kris Kross Amsterdam. Sprzedaż biletów rozpoczyna się już 1 marca!

Kris Kross Amsterdam to projekt stworzony w 2011 roku przez holenderskich braci – Jordy i Sandera Huismanów, którzy postanowili wyłamać się z ram holenderskiej sceny muzycznej opanowanej przez house oraz techno i zorganizowali serię eventów muzycznych nawiązujących stylistyką do hip hopowego ducha lat dziewięćdziesiątych, którą nazwali właśnie Kris Kross na cześć kultowego duetu znanego z przeboju „Jump”. Projekt przyniósł braciom niebywały sukces, a oni postanowili wykorzystać falę popularności i tworzyć swoją muzykę właśnie pod pseudonimem Kris Kross Amsterdam. W roku 2014 do braci Huismanów dołączył MC Yuki Kempees, a rok później Kris Kross Amsterdam podpisali umowę z wytwórnią Spinnin’ Records i wydali debiutancki singiel „Until the Morning” z MC CHOCO. Światową sławę przyniósł im jednak dopiero wydany w 2016 roku we współpracy z Cheat Codes singiel „SEX”, który opanował listy przebojów w Holandii, Belgii, Danii i Polsce.

Kris Kross Amsterdam wystąpią w pierwszym dniu Sunrise Festival obok Dimitri Vegas & Like Mike. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 marca o godzinie 12:00 na www.sunrisefestival.pl i będzie trwała aż do wyczerpania biletów. Bilet standardowy będzie można kupić już od 109zł.

28 lutego 2017