26 lutego 2020 / ARTYŚCI / NEWS


LEGENDARNY CARL COX OTWIERA LINEUP SUNRISE FESTIVAL 2020! SPRAWDŹ KTO ZAGRA U JEGO BOKU

Nadszedł ten dzień, na który czekaliście od dawna! Z wielką przyjemnością ogłaszamy pierwszych, spektakularnych artystów, którzy wystąpią na osiemnastych urodzinach Sunrise Festival. Jesteście gotowi? Dziś przedstawiamy Wam skład sceny „Carl Cox Invites”, która rozbrzmi w piątek 24 lipca. To wtedy szóstka wspaniałych DJ’ów zaprezentuje swoje niezwykłe umiejętności i przeniesie Was do raju. Lineup otwieramy z przytupem, ale to dopiero początek. W następnych dniach poznacie kolejne gwiazdy, które zatrzęsą Podczelem!

Start sprzedaży biletów już 1 marca tylko na https://sunrisefestival.pl

W Polsce zagrał tylko dwukrotnie – ostatni raz 10 lat temu. Teraz powróci w glorii i chwale i pokaże, co to znaczy moc muzyki techno. Przywitajcie Carl Cox – niekwestionowaną legendę elektroniki. To pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, król techno. Przez ponad 40 lat kariery dał się poznać fanom na całym świecie. Wielu określa go najlepszym DJ’em wszech czasów.

Anglik jest wieloletnim rezydentem topowych klubów na Ibizie i stałym bywalcem największych światowych festiwali. Po latach starań w końcu zagra na Sunrise Festival! Carl zaprasza Was na swoją scenę „Carl Cox Invites” w piątek – 24 lipca.

Jesteśmy pewni, że marzenia wielu z Was spełnią się już pierwszego dnia naszych osiemnastych urodzin! Carl Cox wystąpi w towarzystwie zaproszonych przez siebie gości, co gwarantuje najwyższy muzyczny poziom i wyjątkowy spektakl, który zapamiętacie na wiele lat. To po prostu trzeba zobaczyć!

Niezwykle urocza i utalentowana ANNA TUR połączy siły z jedynym w swoim rodzaju Metodi’m Hristov’em. Sety reprezentantki płci pięknej to wybuchowa mieszanka – od muzyki house po melodyjne techno, które potrafi wprowadzić publiczność w stan innej świadomości! Hiszpanka potrafi hipnotyzować i zapewnić niezwykłe emocje.

Metodi Hristov to artysta kompletny z bogatym repertuarem. Uwielbia eksperymentować i łączyć różne gatunki, co gwarantuje wyjątkowe muzyczne doznania! Mimo krótkiego stażu w branży wydał już masę świetnych produkcji, które zachwyciły największe tuzy underground’u. Set ANNY TUR B2B METODI HRISTOV będzie pełen energii! Duet wystąpi pierwszego dnia Sunrise Festival 2020 goszcząc na scenie „Carl Cox Invites”.

Wielki debiut na naszym festiwalu! Do lineup’u Sunrise Festival 2020 dołącza legendarny duet Sasha & John Digweed. Ten pierwszy to niekwestionowany guru progressive house, który na każdym koncercie wręcz hipnotyzuje publiczność! Jako jeden z niewielu artystów potrafi wczuć się w ludzkie emocje i zabrać fanów w niezwykłą muzyczną podróż. Sasha znany  jest z wyjątkowych umiejętności DJ’skich, znakomitych produkcji i kompilacji oraz wyjątkowego doboru repertuaru. O jego zdolnościach świadczy nominacja do prestiżowej nagrody Grammy.

John Digweed to żywa ikona brytyjskiej sceny i legenda muzyki house! Anglik z pewnością Was oczaruje. DJ Magazine ogłosił go światowym numerem jeden w 2001 roku! Koncertował pod niemal każdą szerokością geograficzną zawsze gromadząc tłumy fanów. Dał się poznać jako niezwykle zdolny producent, dla którego muzyka to po prostu życie.

Współautor kultowego „Heaven Scent”, które od ponad dwóch dekad jest wzorem dla innych artystów! Kto z Was nie zna tego przeboju? Sasha & John Digweed zachwycą Was w piątek – 24 lipca! Artyści wystąpią na scenie „Carl Cox Invites” i udowodnią, że ich miejsce w światowej czołówce nie jest przypadkowe. Nie możecie tego przegapić.

Kołyszący groove i energia prosto z Ibizy – to jego główne atuty! Z ogromną przyjemnością ogłaszamy powrót Andrea Oliva na nasz festiwal. Szwajcar potrafi opowiadać historię muzyką, a jako członek kolektywu UNITED ANTS  od lat koncertuje w najdalszych zakątkach świata. Jego tech-house’owy kunszt usłyszycie już pierwszego dnia Sunrise Festival 2020! Andrea zagości na scenie „Carl Cox Invites”.

Bilety w przedaży od 1 marca na www.sunrisefestival.pl


26 lutego 2020