10 maja 2022 / ARTYŚCI / NEWS


Legendy trance zagrają w Kołobrzegu! Znamy kolejne gwiazdy Sunrise Festival

Organizatorzy Sunrise Festivalu ujawniają kolejnych artystów, którzy zagrają na osiemnatych urodzinach festiwalu. W poniedziałek do lineup’u dołączył maestro Giuseppe Ottaviani, z czego zachwycona jest polska trance family. Od wtorkowego poranka dowiadujemy się o nowych gwiazdach nurtu trance. Jest naprawdę grubo!

 Do pociągu z artystami Sunrise Festival 2022 wsiadł wielki Ruben De Ronde! To człowiek-legenda, bez którego nie byłoby kultowej audycji A State Of Trance. Od początku kariery związany z labelem Armada Music. Zaufał mu sam Armin van Buuren, a to mówi samo za siebie.  Przedstawiciel progresywnej odmiany muzyki trance, ale i mocniejsze granie nie jest mu obce. Zawsze entuzjastycznie przyjmowany przez fanów. Uwielbia grać w Polsce, dlatego możecie spodziewać się wyjątkowego seta! Ruben zagra na Sunrise Festival w piątek 22 lipca na Blue Stage.

 Do Polski powróci też Ilan Bluestone! Po niezwykłym secie na ASOT 1000 Poland teraz zachwyci w Podczelu. Krótko mówiąc to mistrz progresywnych melodii. Od dekady urzeka wyjątkową muzyką z pogranicza progressive trance. To on odpowiada za świetne melodie, które wielu nuci każdego dnia! Związany z prestiżową wytwórnią Anjunabeats. Jego muzykę grają największe postaci sceny klubowej, co jest dowodem na ogromny kunszt artysty. Dajcie się porwać w świat pełen progresywnej energii! Ilan będzie najlepszym przewodnikiem. Usłyszycie go już 23 lipca na Blue Stage.

 Swój kolejny set na Sunrise Festival zaprezentuje też niezwykle lubiany w naszym kraju MaRLo! To młody przedstawiciel szeroko pojętej muzyki trance! Swoje utwory wydaje w najlepszych wytwórniach na świecie udowadniając, że oprócz energetycznych setów ma też smykałkę do produkcji. Jego „Lighter Than Air” podbiło serca klubowiczów na całym świecie, którzy uznali ten utwór za najlepszą trance’ową produkcję 2019 roku w plebiscycie A State Of Trance! Zapewne nie zabraknie jej podczas występu Holendra, który zagra w piątek 22 lipca – tym razem na Blue Stage. 

Wisienką na torcie wtorkowych ogłoszeń jest niepowtarzalny Andrew Rayel! To będzie potężny debiut. Artysta zagra u nas po raz pierwszy, więc można być pewnym, że jego show będzie niezwykłe. To wielka postać w świecie muzyki trance! Przez lata wspierał go kultowy Armin van Buuren, który mianował go odkryciem 2012 roku. Tworzy niezwykle energetyczne utwory, które porywają do tańca najbardziej skostniałych ludzi. Jest autorem dwóch świetnych albumów, pełnych melodyjnego trance’u z najwyższej półki. Z pewnością to będzie niezapomniany występ! Spodziewajcie się ostrej mieszanki różnych gatunków, która nie da Wam odpocząć nawet przez chwilę. Andrew Rayel zachwyci Was już w sobotę 23 lipca na Blue Stage. 

Osiemnaste urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production. Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi: David Guetta, Paul Kalkbrenner, ATB, Oliver Heldens, Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, Faithless, Eric Prydz, Borgore, Nicky Romero, Gareth Emery, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Alesso, Paul van Dyk, Yellow Claw i Tchami.

10 maja 2022