24 lutego 2017 / NEWS


Lucas & Steve wystąpią na Sunrise Festival 2017!

W dniach 21-23 lipca odbędzie się jubileuszowa edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu. Nad bałtykiem wystapią house’owe gwiazdy światowego formatu na czele z Oliverem Heldensem i Martinem Solveigiem. W sobotę przed polską publicznością zadebiutują wschodzące gwiazdy Lucas & Steve!

Lucas & Steve to duet stworzony przez odnoszących solowe sukcesy w Holandii oraz Belgii DJ-ów i producentów – Lucasa de Werta i Stevena Jansena. Ich muzyczny projekt będący połączeniem tropical, future i deep house’u błyskawicznie podbił serca klubowiczów z całego świata i zaowocował podpisaniem w 2014 roku umowy z legendarną wytwórnią muzyczną Spinnin’ Records oraz wydaniem remiksu „Alright” Red Carpet, który przez dwa tygodnie był liderem listy Beatport house top 100. Lucas & Steve oczywiście nie spoczęli na laurach i nadal rozwijają swoje umiejętności, czego dowodem mogą być ich ostatnie przeboje „Calling On You“ oraz „Summer On You“ z Samem Feldtem.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 marca o godzinie 12:00 na stronie www.sunrisefestival.pl i będzie trwała aż do wyczerpania biletów. Bilet standardowy będzie można kupić już od 109zł.

24 lutego 2017