31 marca 2017 / NEWS


Malaa zadebiutuje w pierwszym dniu Sunrise Festival 2017!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Ujawniamy nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w Kołobrzegu dla dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Na jubileuszowej edycji festiwalu zadebiutuje francuski dj i producent Malaa!

Malaa to jedna z największych zagadek światowej sceny muzyki tanecznej. Wszyscy znają jego utwory, ale nikt nie zna jego tożsamości. Pierwszy raz o tym paryskim DJ-u usłyszeliśmy za sprawą legendy Future House – Tchamiego, który w swoich setach często sięgał po „Notorious”, utwór wydany w jego wytwórni Confession. Głęboki bas i precyzyjne uderzenia perkusji były tak charakterystyczne dla Tchamiego, iż fani przekonani byli, że jest to jego nowy singiel. Tchami oczywiście wszystkiemu zaprzeczył, a pikanterii sprawie dodał DJ Snake, który w Internecie ochoczo wypowiadał się o zagadkowym artyście. Malaa, twórca wspomnianego „Notorious” i „Prophecy” wystąpi w Kołobrzegu już 21 lipca, pierwszego dnia Sunrise Festival 2017, na scenie w Amfiteatrze.

Bilety na piątek i sobotę wyprzedały się w mgnieniu oka. Ostatnie dostępne bilety na trzeci dzień festiwalu, tj. niedzielę 23 lipca można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

31 marca 2017