16 lipca 2019 / NEWS


MAPA DOJAZDU I TERENU FESTIWALU DOSTĘPNE!

Od otwarcia bram Sunrise Festival 2019 dzielą nas już tylko godziny. Od piątku do niedzieli na pięciu potężnych scenach zagra blisko 100 artystów z całego świata. Jak wiecie w tym roku festiwal po raz pierwszy odbędzie się w nowej lokalizacji. Przeprowadzka na lotnisko w Podczelu oznacza dużo większy teren imprezy, dlatego warto zapoznać się z mapą.

Wejście na teren festiwalu będzie jedno. Prowadzić do niego będzie strefa, w którym znajdą się centrum informacji, kasy oraz automaty do personalizacji biletów. Po przejściu przez bramki znajdziecie się w centrum miasteczka. Znajdziecie tam między innymi bogatą strefę gastronomiczną i toalety. Gdy spojrzycie w prawo zobaczycie sceny Red oraz Silver/No Redemption, a patrząc w lewo sceny Blue, Black i White/Heldeep/Martin Solveig Presents Stage.

Na terenie festiwalu przygotowaliśmy też strefy odpoczynku z miejscami do siedzenia i parasolami, punkt reklamacyjny, a także wiele stref naszych partnerów i sponsorów. Pole namiotowe będzie podzielone na 4 części: basic, standard, premium oraz strefę SunCity. Każda część mieszkalna ma swoje sanitariaty i depozyty. W SunCity ulokowaliśmy całodobową gastronomię i wiele atrakcji.

Plażową strefę Sunrise Cafe znajdziecie kilkadziesiąt metrów od pola namiotowego. Tam będą czekały na Was bary i leżaki, na których będzie można odpocząć i czerpać z morskiej bryzy. Szczegółową mapę terenu prezentujemy poniżej.

Jeżeli planujecie przyjechać do nas samochodem warto wiedzieć, że wjazd do Podczela przez ulicę Kresową będzie dostępny tylko dla mieszkańców z przepustką. Uczestnikom festiwalu pozostaje jedna możliwość – dojechanie na teren imprezy przez Bagicz, skręcając we wjazd z DK11. Prosta droga doprowadzi Was aż przez wjazd na festiwalowy parking. Doba parkingowa kosztuje 20 złotych. Bilety będzie można kupić na miejscu. Mapę dojazdu prezentujemy poniżej.

Jeżeli wolicie dojechać do Kołobrzegu pociągiem to mamy dla Was dogodny rozkład z wielu miejsc kraju. Transport publiczny to szybka, wygodna, bezpieczna i tania opcja, dzięki której można uniknąć korków. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie: https://bit.ly/32uGAZJ

Przypominamy, że z dworca PKP w Kołobrzegu dojedziecie na festiwal bezpłatnymi, miejskimi autobusami. Komunikacja Miejska uruchomi w dniach 19-21 lipca blisko 30 kursów dziennie. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie: https://bit.ly/2YN3w47

16 lipca 2019