10 lipca 2017 / NEWS


Moda na Sunrise Festival 2017

Sunrise Festival 2017 już za chwilę. Do Kołobrzegu zjadą się wielkie gwiazdy sceny EDM, a miasto zmieni się w światową stolicę muzyki elektronicznej. Śmiało możemy powiedzieć, że Sunrise Festival jest w modzie, a moda… jest na Sunrise Festival!

Najnowszą kolekcję ubrań opisać można jednym, jakże wiele mówiącym zwrotem – sztos! Dedykowana linia odzieży Sunrise Festival stworzona została w związku z totalnym rebrandingiem identyfikacji wizualnej festiwalu. Nowe logo, nowe kroje, nowe bransoletki – warto być na czasie, tym bardziej, że nowa kolekcja inspirowana jest współczesnymi, modnymi trendami, a jakość wybranych materiałów jest najwyższej klasy. W kolekcji znajdziecie kilka wzorów t-shirtów oraz akcesoria takie jak bransoletki, kubki, magnesy czy breloki, a jeżeli lubicie plażować, to z pewnością będzie zachwycenia dostępnymi ręcznikami w dwóch kolorach oraz poręcznym plecakiem w formie worka.

Kolekcja będzie dostępna zarówno w internecie jak i stacjonarnych punktach, które powstaną w Kołobrzegu w trakcie jubileuszowej edycji festiwalu. Nie czekajcie jednak do 21 lipca, zamawiajcie je już dziś, z dostawą do domu i pokażcie wszystkim, gdzie będziecie się bawić w najgłośniejszy weekend tego roku!

Wejdźcie na stronę https://bilety.sunrisefestival.pl/index.php?page=gadzety i zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Zdjęcia: http://www.instagram.com/gromysz/

10 lipca 2017