5 lutego 2024 / NEWS


Ogłaszamy kolejnych artystów występujących na Blue Stage i RE:BIRTH Stage

Do tegorocznego, jubileuszowego line-upu Sunrise Festival dołączają: Aly&Fila, Blastoyz, Cubicore, Ferry Corsten pres. Gouryella, Markus Schulz, Marlo, Ruben de Ronde, Silkdope, Tchami x Malaa.

W minionym tygodniu do listy artystów występujących na Sunrise Festival 2024 dołączyło blisko 11 artystów.

Do sobotniego line-upu Red Stage dołączyli ulubieńcy festiwalowej publiczności Tchami x Malaa, którzy powracają do Kołobrzegu z projektem „No Redemption”. Ich nietuzinkowe stylizacje sceniczne i charakterystyczne, mocne brzmienia rodem z wytwórni Confession są gwarancją dobrej zabawy. Również w sobotę usłyszymy Sikdope, który jest jednym z bardziej utalentowanych polskich producentów. Grono jego fanów sięga daleko poza granice naszego kraju. Jest stałym bywalcem Spinnin’ Records, gdzie wydał jeden z największych elektronicznych hymnów – Unicorn Zombie Apocalypse.

Ogłoszony został także projekt RE:BIRTH, który zawładnie w sobotę Blue Stage. RE:BIRTH będzie sceną poświęconą muzyce trance. Nawiązuje do transformacji i ewolucji tego gatunku. Na scenie usłyszymy m.in. Aly&Fila – kultowy duet, który stoi za projektem Future Sound of Egypt. Pojawi się także Ruben De Ronde, który początku swojej kariery związany jest z labelem Armada Music. Współprowadzi audycję A State Of Trance, podróżuje ze swoją muzyką po całym świecie, a na koncie ma utwory z takimi artystami jak Ben Gold, Alexander Popov czy Orjan Nilsen. Jednym z debiutów tegorocznego festiwalu będzie Ferry Corsten, który pierwszy raz wystąpi w Kołobrzegu z projektem Gouryella. Nie zabraknie Markusa Schulza, który miał niewątpliwy wpływ na ewolucję progressiv trance. Kto jeszcze? Blastoyz, który znajduję się na liście 20 najczęściej odtwarzanych izraelskich artystów, a jego utwór „Mandela” uzyskał status platynowej płyty za ponad 100 milionów odsłon, wyświetleń i pobrań na całym świecie. Jest jednym ze światowych liderów stylu psytrance na świecie. Ogłoszenie zamknęli Cubicore, którego możecie kojarzyć z takich utworów jak „Budokan” i „Out Of Time” oraz MarLo – wyjątkowa i wpływowa postać w świecie muzyki, australijska ikona muzyki trance, a przede wszystkim ulubieniec publiki Sunrise Festival.

Przed nami noce pełne pięknych wspomnień i muzyki!  Bilety na wydarzenie oraz cały Sunrise Festival są dostępne na stronie internetowej https://bilety.sunrisefestival.pl.

5 lutego 2024