13 stycznia 2022 / NEWS


OSTATNIA SZANSA NA BILETY W NAJNIŻSZYCH CENACH! OFERUJEMY TEŻ NOCLEG ZA 10 ZŁOTYCH

Nadszedł 2022 rok. Rok tak bardzo przez nas wyczekiwany, bo po kilku latach odwlekania naszych 18. urodzin w końcu spotkamy się w Kołobrzegu! Produkcja wydarzenia jest na bardzo zaawansowanym etapie, podpisujemy ostatnie – przekładane z roku na rok – kontrakty z artystami, projektujemy wnętrza imprezy oraz wyjątkowe sceny jak i pola namiotowe wraz z miasteczkiem SunCity. To się dzieje, tego już nic nie zatrzyma. Żadna fala tego nie zniszczy. Wspólnie zatańczymy na największej osiemnastce w Polsce w dniach 21-24 lipca w Kołobrzeg-Podczele!

By wspólne świętowanie było jeszcze bardziej możliwe, ale przede wszystkim mniej kosztowne, mamy dla Was niezwykłą  propozycję tylko i wyłącznie na ten ciężki dla wszystkich rok. Każdy wie, co dzieje się w Polsce. Ceny niemal wszystkiego poszybowały w górę. Inflacja nie omija Sunrise Festival, a także Was – naszych uczestników. Dlatego proponujemy Wam wyjątkową ofertę – nocleg we w pełni wyposażonym i przygotowanym do zabawy miasteczku SunCity za jedyne 10 złotych od osoby na cały okres trwania festiwalu. Tak. Zaledwie 10 złotych, które symbolicznie wesprą budowę miasteczka. Z racji obowiązujących przepisów będziemy zmuszeni pobrać od Was dodatkowo opłatę uzdrowiskową, która zasila kasę miasta Kołobrzeg. To niecałe 5 złotych za dobę od osoby – płatne na miejscu.

Ta oferta to ewenement. Na żadnym festiwalu na świecie nie znajdziecie tańszego noclegu. Za 10 złotych dajemy Wam miejsce na polu namiotowym od czwartku 21 lipca od godziny 15:00 do wtorku 26 lipca do godziny 12:00. Resztę, czyli namiot oraz wyposażenie musicie zapewnić sobie sami. Na terenie miasteczka SunCity znajdziecie płatne strefy z prysznicami, strefy relaksu, miejsca, gdzie naładujecie swoje telefony i inne sprzęty, strefę gastronomiczną z jedzeniem, napojami i alkoholami oraz strefę tańca, gdzie odbędzie się wyjątkowy Before Sunrise Festival 2022 na specjalnej scenie. Planujemy szereg dodatkowych atrakcji, byście się nie nudzili, a miło i ciekawie spędzili czas. Dzięki temu możecie zaoszczędzić naprawdę duże pieniądze. Oferujemy Wam nocleg i wiele wspaniałych atrakcji prawie za darmo.

Wiemy, że część z Was kupiła bilety wraz z pakietami noclegowymi w wersjach Basic, Standard, Premium i VIP. Wszystkim osobom posiadającym pakiety Basic i Standard zwrócimy pieniądze. Zwrot pomniejszymy tylko o koszt karnetu na festiwal oraz opłatę manipulacyjną za miejsce na polu noclegowym (10 złotych). Resztę pieniędzy możemy przekazać na Wasze opaski, dzięki czemu będziecie mogli dokonywać zakupów na terenie Sunrise Festival 2022, lub odesłać Wam na konto, z którego był dokonywany przelew w trakcie zakupu pakietów. Oczywiście w dalszym ciągu zapewniamy Wam nocleg na polu Basic.

Strefa Premium oraz VIP pozostają bez zmian. Będą to najwyższej klasy namioty z łóżkami oraz wyposażeniem jak i dodatkowymi strefami specjalnie dla klientów Premium i VIP, do których dostęp będą mieli tylko oni.

Zależy nam, by mimo trudów otaczającego nas świata spotkać się w Kołobrzegu w jak największym gronie. Stąd nasz pomysł na prawdopodobnie najtańszy nocleg podczas festiwalu na świecie. W trudnym czasie wielu z Was pomogło nam. Teraz odwdzięczamy się Wam kolejny raz. Stwórzmy wyjątkowe wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że na naszych urodzinach zjawicie się tłumnie, by celebrować niezwykłą historię Sunrise Festival. U nas nie ma podziałów. Wszyscy jesteśmy równi, dlatego czekamy na Was z otwartymi ramionami.

Do 14 lutego bilety na Sunrise Festival 2022 pozostają w starych cenach. Kupicie je tylko w naszej bileterii. Od 15 lutego w bileterii rozpocznie się przerwa techniczna. Musimy przeorganizować nasz system, co zajmie około 2 tygodnie. Przez ten czas ogłosimy kolejnych artystów, którzy uświetnią nasze 18. urodziny. Czeka na Was wiele spektakularnych ogłoszeń, na które wielu z Was czeka od dawna.

1 marca – jak każdego roku – bileteria rozpocznie ponowną sprzedaż biletów. Zmienią się ceny, które jesteśmy zmuszeni podnieść. Rosnąca inflacja oraz wyjątkowo wysoki kurs waluty Euro zmusza nas do zwiększenia cen wejściówek. Koszty artystów, którzy inkasują wypłatę w Euro, a także produkcji tak wielkiej imprezy rosną z dnia na dzień i to w zawrotnym tempie. Bez zmiany ceny po prostu nie damy rady wyprodukować tak wielkiego wydarzenia, które przyćmi wszystko, co do tej pory widzieliście.

Dlatego zachęcamy Was do kupna biletów wraz z pakietami noclegowymi w promocyjnych cenach. Dajemy Wam czas do 15 lutego, czyli przez kolejne 30 dni . To wyjątkowa oferta, by jak najtańszym kosztem przeżyć niezapomniany, wakacyjny wyjazd. Gwarantujemy Wam największe gwiazdy muzyki elektronicznej, oszałamiającą oprawę sceniczną, potężne nagłośnienie, jedyne w swoim rodzaju miasteczko SunCity, które tętni życiem non stop. Do tego morza szum, ptaków śpiew, plaża i opalające słońce. To trzeba przeżyć. Do zobaczenia w Kołobrzeg-Podczele, na największej osiemnastce w tej części Europy!

13 stycznia 2022