28 lutego 2020 / NEWS


PAUL KALKBRENNER, FATBOY SLIM, FAITHLESS WYSTĄPIĄ NA SUNRISE FESTIVAL 2020!

Jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży biletów ujawniamy kolejne, wielkie gwiazdy, które wystąpią na naszych osiemnastych urodzinach! Dziś do lineup’u Sunrise Festival 2020 dołącza troje niezwykłych artystów, którzy od lat zachwycają miliony fanów pod każdą szerokością geograficzną. Ich przeboje osiągają szczyty list przebojów i sprzedają się w milionach kopii. Z pewnością ich obecność w Podczelu wprawi Was w euforię! Kolejne gwiazdy naszego festiwalu prezentujemy poniżej i przypominamy, że start sprzedaży biletów już 1 marca punktualnie o godzinie 12. Wejściówki kupicie tylko na naszej stronie https://sunrisefestival.pl/Legendarny twórca gatunku big beat wystąpi na Sunrise Festival 2020! Zróbcie hałas i powitajcie wyjątkowego artystę – Fatboy Slim! Na międzynarodowej scenie jest obecny od kilkudziesięciu lat! Zawsze pełen świeżych pomysłów i głodny nowej muzyki. Nie boi się eksperymentować i wyciąga z przeróżnych gatunków to, co najlepsze, łącząc sample w spektakularną całość.
Jego przeboje takie jak „The Rockafeller Skank”, „Praise You” czy „Right Here Right Now” weszły do panteonu nieśmiertelnych klasyków elektroniki! Zapewne nie zabraknie ich podczas DJ seta Anglika, który zaprezentuje się na Red Stage w niedzielę – 26 lipca. To będzie spektakularne show, jakiego nasz festiwal jeszcze nie widział!


Zachwycają świat już od ćwierć wieku! Teraz zachwycą publiczność w Podczelu! Kultowe Faithless zagra na Sunrise Festival 2020! Nagrali 6 studyjnych albumów, które sprzedały się w 15 milionach egzemplarzy! Autorzy takich wyjątkowych przebojów jak „Insomnia” i „God Is A DJ”, które na stałe zapisały się złotymi zgłoskami w historii muzyki elektronicznej.
Ich singiel „We Come 1” zdobywał szczyty list przebojów na całym świecie! Faithless to żywa legenda, wobec której nikt nie może przejść obojętnie. Z pewnością to będzie występ, który zapisze się na długo w historii naszego festiwalu! Brytyjski kolektyw zagra DJ seta na Red Stage pierwszego dnia Sunrise Festival!


Czołowa postać berlińskiej sceny techno, która od dawna urzeka cały świat! To zaszczyt ogłosić, że na Sunrise Festival 2020 zagra jedyny w swoim rodzaju Paul Kalkbrenner! Jego „Sky And Sand” stało się niemal hymnem znanym na wszystkich kontynentach! To niezwykle utalentowany artysta, tworzący z pasją i miłością do każdego dźwięku.
Paul wie, jak zachwycić publiczność od pierwszej minuty swojego występu! Wydał wiele krążków, które odbiły się szerokim echem w elektronicznym świecie. Stworzył też wyjątkową ścieżkę dźwiękową do wybitnego filmu „Berlin Calling”, w którym zagrał też jedną z głównych ról. Z pewnością to jeden z tych artystów, na którego czekaliście od dawna! Niemiec wystąpi ze swoim live show ostatniego dnia naszego festiwalu. Usłyszycie go na Red Stage!

28 lutego 2020