18 kwietnia 2019 / NEWS


Paul van Dyk, KhoMha, Ben Nicky i Alex M.O.R.P.H. zagrają na Blue Stage!

Tegoroczna edycja Sunrise Festival będzie stać pod znakiem jeszcze większej niż dotychczas różnorodności gatunkowej. Jednak wielu weteranów dobrej klubowej zabawy pamięta także o starych, dobrych czasach, kiedy to rządziła muzyka Trance.

Ku uciesze tychże osób, i tego gatunku nie zabraknie podczas imprezy. Zarówno na głównej Red Stage, jak i na dedykowanej dla trancemaniaków Blue Stage będzie można się spodziewać sporej dawki takiego grania. Czas poznać kolejnych producentów, którzy zagrają w Podczelu.

Paul van Dyk

Żywa legenda muzyki Trance po raz kolejny odwiedzi Polskę!

Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu Niemiec wciąż dobrze wie, co w duszy gra jego fanom. I to zarówno tym starszym, dobrze pamiętającym z młodości kultowe “For An Angel”; jak i dopiero odkrywającym nowe produkcje artysty. A tych nie brakuje – w ubiegłym roku Matthias wydał kolejny studyjny album, pełny upliftowych i energetycznych melodii.

Wiele z nich będziecie mogli usłyszeć już 19 lipca w Podczelu – bowiem Niemiec wraca na Sunrise Festival, aby zagrać na trance’owej Blue Stage!

Alex M.O.R.P.H

Jest jednym z najdłużej trzymających się na rynku specjalistów od muzyki Trance na świecie. Pochodzi z Niemiec, a początki jego kariery sięgają połowy lat 90tych – z ruchomych platform będących częścią Love Parade udało mu się przenieść na sceny największych elektronicznych festiwali na świecie.

Ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych i niezliczoną ilość singli. Przez ponad dziesięć lat wraz z Woodym van Eydenem prowadził Heaven’sGate – radio show oraz serię imprez, która zagościła w większości zakątków globu.

Alexander odwiedzi Sunrise Festival po wieloletniej przerwie. Pierwszego dnia imprezy na Blue Stage będziecie mogli się przekonać, jak wiele znaczy doświadczenie!

Nitrous Oxide

Reprezentant mocnej, poznańskiej sceny muzyki Trance. Z pewnością kojarzycie go także z innych projektów – takich jak N20, 3rd Moon, Redmoon oraz Husaria.

Krzysztof jest pierwszym Polakiem, który ma na swoim koncie skomponowanie kompilacji dla Anjunabeats – wytwórni Above & Beyond. Lista artystów, którymi inspirował się producent, jest imponująca – wśród nich między innymi Hans Zimmer, Depeche Mode i Mike Oldfield. Dwie dekady pracy artystycznej przyniosły mu sporo sukcesów, w tym także drugi studyjny album, który został wydany kilka miesięcy temu.

Nitrous Oxide jest jednym z wielu DJów, których rozłąka z festiwalem wschodzącego słońca kończy się tego lata! O jego doświadczeniu będziecie mogli się przekonać podczas pierwszego dnia imprezy na będącej gratką dla trancemaniaków Blue Stage!

Ben Nicky

Wysokiej jakości Tech Trance to znak rozpoznawczy Brytyjczyka, który od kilku lat niewątpliwie znajduje się na fali wznoszącej, będąc jednym z wiodących przedstawicieli nowej fali producentów Trance’u rodem ze Zjednoczonego Królestwa. Warta uwagi jest także jego aktywność w mediach społecznościowych i naprawdę mocna interakcja z fanami.

W ubiegłym roku podczas odbywającego się na Ibizie od dwóch dekad plebiscytu DJ Awards został okrzyknięty najlepszym Trance’owym DJem – a to mówi samo za siebie. Występu Bena po prostu nie można przegapić!

Arctic Moon

Już od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie muzyką. Bardzo szybko przekuło się ono w chęć produkowania własnych utworów, która przyszła w wieku szesnastu lat. Wtedy to powstał pierwszy alias Tomasza – East-NRG System. Jednak już trzy lata później poznaliśmy alias Arctic Moon, który z powodzeniem trwa do teraz.

Jego utwory to czysta mieszanka uplifting trance, trance, progressive czy tech-trance. Nietrudno je znaleźć w katalogach wydawniczych które są wydawane w wytwórniach Armina van Buurena oraz Aly & Fila.

Arctic Moon zamelduje się w Kołobrzegu po długiej przerwie. Sprawdźcie jego możliwości na Blue Stage podczas pierwszego dnia Sunrise Festival!

18 kwietnia 2019